духовно-нравственная работа над кацапами (yumjaagiin) wrote in bitter_onion,
духовно-нравственная работа над кацапами
yumjaagiin
bitter_onion

Уй вам а не уліца Кудрі або "Україна не Росія" тричі

Ми посміхнулись стюарду або як правильно перекласти flight attendant і неспішно пішли до своїх мість. Але вони були зайняті сімейною парою.
- Ікскьюзмі сір бат ай синк зіс а аур сітс, - чемно звернувся я до опухлого голови сімейства
- Накуй пошел. 40 ряд. - і чувак показав мені свої квитки
- Йор сітс..., - почав я. Але моя жінка мене прервала "Ваші мєста там, 40й ряд ето туда". "Навіщо ти з ним розмовляла россійською", - роздратовано буркнув я
- Накуй пашьол кому сказал. Бо уєбу. - чьотко как гірой ВОВ Жуков сказав мені пухлячок.

Його чучундра поняв що моя дружина вже вагітна одразу поняла що може взяти глоткою і заверещала що звідси вона встане лише у Франкфурті а її чоловік мав нас у всіх позах, мав екіпаж бляцького лайнера, всіх пасажирів і навіть власне Боїнг у всі вихлопні труби.
Зря ото вона почала бо я трохи хворий на голову але навіть я боюсь жінку і коли вип'ю то йду спати на кухню. Жінка з п'ятої секунди вела зйомку. Я навіть не встиг махнути рукою стюарду чи як там того flight attendant'а звати.

Тричі вся та товпа в фармових рубашках пробувала пояснити шось чуваку. Англійську він знав приблизно як ви сєнєгальську. Він дивився в якусь програму на телефоні і кричав "днот тач мі донт шут мі". Кажуть, німецькі стюарди м'які а американці роблять все тупо по інструкції. Вони тричі повторили "сір, кен ю калм даун пліз" і потім по рації визвали TSA. Салон був майже наповнений, всі розклали бебехи по полицях і дивились на безкоштовне шоу з нами у второму плані. Два американських пенсионера запропонували нам допомогу. Бабуся запропонувала мысце жружины ы все кудахкала "ти як моя онука Дезі. Як можна кричати на таку красу" а дідусь пояснював мені що він адвокат і за чверть брутто він мене захистить. Я не ризикнув сказати що у москаля весь мортгідж з лоеном та нирками то 20К. Майнус куот икспенсес.

До нас підійшли офіцери TSA і запитали "кен ай хелп ю". Вислухав екіпаж вони запропонували москалю пересісти на своє місце. Чувак якось не поняв і тут ми з жінкою згадали що знаємо россійську і з дозволу офіцера майде дослівно переклали "ваше місце там в 40 ряді. Біля параші. Так каже той пан офіцер".
Знаєтє я ніколи не розумів чому москалі в своему Саранську чи Пєрмі аж біжать на пляшки сідати а за кордоном тикають факери і машуть кулаками.
Знаєте, TSA це чуваки з правами і індульгенціями SWAT бо антитерор типу. Памёятаєте вони в Юнайтеді винесли китайця на мороз? Тут було не так лихо, лише пухлячок отримав по рилу і уому заламали руку.
В результаті перемовин обом москалям подарували Notice of Violation десь доларів на 300. Там ще особливість що якщо не сплатити на якому то сайті то протягом короткого часу то фіг їм а не віза наступні років 5. А оскаржувати можна тільки в США. Мінімум 900 переліт.
Відпизжені встигли проплатили штраф до повного закінчення посадки зі свого смартфона і дуже дякували що я не подав в суд на них (спойлер: я б не зміг але їм то не казав).
У Франкфурті та американська бабуся поцілувала дружину "Бувай Дезі. Народи гарну дитину".
.

-=#*#=-

Стоїмо в черзі бордер контрол по прильоту в США. Перед нами натовп явно москалів, з іншого рейсу. За стійкою явно офіцер-новачок і його наставник. Обидва втомилися і навіть змучені.
Підходить наша черга. Офіцер на автоматі проводить паспортом по зчитувача і залипає. Потім залипает наставник. Оба дивляться на мене. Хвилина мовчання.

- Проблеми, сер?
- У вас в паспорт немає по-батькові.
- Напевно немає. Але це точно моє фото. А там і віза є.
- Так. Цікаво. Паспорт валідний. зачекайте. Ви не з Росії.
- Ну так. Україна це не росія.
- І чого це я подумав що ви з ними?

Я поправив майку "дякую боже що не москаль" і подумав - добре що почали прощатись з москалями.


-=#*#=-

Зайшов до приятеля.
На столі перед ним лежала купа конвертів і листівок з провідником Бандерою, Кривавим Пастором і гербом України.
За зворотній стороні листівок він писав "Паздравляю с дівятим мая. Жду в ответ поздравлєніє на 1 января. Ваш Сірьжа.", його жінка заклеювала то в конверти а дитина на місці зворотньої адреси писала
"
John McCain Str,
Kyiv, Ukraine
"
і після кожного підписаного конверта радістно кричала "Уй вам а нє уліца Кудрі"
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments