духовно-нравственная работа над кацапами (yumjaagiin) wrote in bitter_onion,
духовно-нравственная работа над кацапами
yumjaagiin
bitter_onion

Яких тобі ще «нових облич» не вистачало?! (інфографіка)

Всі чекають «нових облич» у наступній Верховній Раді… Але мало хто може сказати, скільки їх в раді нинішній. Час це виправити:

1. Зненацька, Верховну Раду VIII на 64% складають «нові обличчя» – люди, які не були в попередній раді (7-го скликання). А в розрізі фракцій? Самопоміч на 100% «нова», Радикальна Партія Ляшка – на 95% (тобто «старий» там тільки хто? Звісно, Ляшко), БПП – на 77%. Ще раз, в БПП було тільки 34 депутата (23%) з попередньої Ради! Хто ці люди?

2. Нам щоденно наші «ЗМІ» навіювали, що БПП і НФ – клоака перефарбованих регіоналів. М’яко кажучи, це перебільшення. Звичайно, партія влади – це завжди магніт для політичних хамелеонів і майстрів перевзування. Так було і так буде. Але до честі БПП і НФ вони не взяли ЖОДНОГО регіонала з попередньої Ради . Трохи муляє око НФ з Присяжнюком О.А. з КПУ (сином Присяжнюка А.Й. з ПР), но то таке, не без винятків. Але винятки тільки підтверджують правило: «старі кадри» БПП і НФ були сформовані депутатами «Удару» та «Батьківщини» і складали вони лише близько 30%, решта 70% – «нові обличчя».

3. Чи зафіксовані якісь разючі відмінності в статистиці ефективності «нових» і «старих» облич у БПП і НФ? Ні. Нові або старі депутати, системні або безтолкові, фахові або безграмотні, патріотичні або безідейні, пасіонарні або корисливі… всі вони – віники перерахованих якостей у різних комбінаціях. Якщо при виборі депутатів зважати тільки на «новизну», ми будемо приречені на розчарування, знову і знову.

4. Номінально БПП і НФ мали 55% (230 депутатів), а отже могли би по всім питанням, крім змін до Конституції, не зважати на інші фракції та протискувати свої постанови і закони. Номінально, але не реально. В житті 15-25% голосів у фракції просто відсутні, а ще значна кількість по окремим питанням може мати свою думку, відмінну від думки фракції (з різних причин). Подивіться, якими компромісами всієї зали та мобілізацією голосів приймалися важливі закони. Так було і так буде.

5. Зеленський зараз впевнено говорить про абсолютну більшість і «все своє» вже восени, бо йому не сказали, як номінальні 40% «Слуги народу» (які пророкують соцопитування) по факту перетворяться у 30% живих штиків. Дурний думкою багатіє. Політика = домовленості різних сторін, а хамство ще нікому не приносило успіху.

Новизна – це всього лише чергова спрощена ілюзія, за яку люди чіпляються, щоб потім вчергове сказати: «Я не за це голосував».
Дивіться ширше, копайте глибше. Думай.ТЕ.

* * *

Технічна інформація – список першоджерел і як аналізувалося (для тих, хто дочитує до кінця і копає до земного ядра):

1. Склад ВР 7-го скликання (попередньої) – 447 депутатів – взято з живого голосування наприкінці каденції, наприклад, 29 січня 2014 р. – голосування про проект Закону про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань (№4021-3).

2. Склад ВР 8-го скликання (поточної) – 420 депутатів – взято з живого голосування на початку каденції(до переходу деяких депутатів на посади виконавчої влади), наприклад, 2 грудня 2014 р – голосування про проект Постанови про призначення Полторака С.Т. Міністром оборони України (№1167).

3. Проаналізовано статистику голосувань 469 депутатів ВР 8-го скликання (враховуючи «вибуття-прибуття») за період з 27.11.2014 по 12.07.2019. Цілком зручний інструмент на сайті ВР (натисніть кнопку “Показати” – ред).

4. В наведеній вище статистиці голосувань є колонка «всього голосувань» за каденцію кожного депутата, що дозволило точно порахувати середньозважені показники фракцій. Тобто вага кожного депутата зважена на кількість днів його повноважень.

5. При формуванні контрольного переліку важливих законів (звичайно, їх в десятки разів більше) я намагався окреслити знакові, які запроваджують системні зміни в різних сферах. Зокрема, на мою думку, для протидії корупції набагато важливішими є нові правила гри на енергетичних ринках та в державних закупівлях, ніж створення НАБУ, АКС і ще 100500 нових органів в старому середовищі. Ну і бюджети, як паливо для реактору змін.


https://tverezo.info/post/99585
Tags: Верховна Рада, вибори
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments