духовно-нравственная работа над кацапами (yumjaagiin) wrote in bitter_onion,
духовно-нравственная работа над кацапами
yumjaagiin
bitter_onion

Прем'єріада

Партія "Слуга народу" готова люструвати членів своєї команди Айвараса Абромавічуса, Олександра Данилюка та Вадима Пристайка у випадку розширення закону про очищення влади на посадовців часів президентства Петра Порошенка.[Spoiler (click to open)]
Про це повідомив керівник передвиборчого штабу політичної сили Олександр Корнієнко в інтерв’ю Радіо Свобода. "Ну, тут "ліс рубають – летять друзки"... Якщо ми приймемо загальний принцип, то я думаю, що наші учасники команди зрозуміють, що це командна історія. Треба буде цьому загальному принципу підкоритися", – сказав керівник штабу.

4 дні тому в аналітичному центрі Atlantic Council (США) назвали найбільш ймовірних кандидатів на пост прем'єр-міністра України. Фахівці центру підкреслюють, що за підсумками виборів 21 липня формувати уряд і вибирати прем'єра доведеться за участю президентської партії «Слуга народу», а тому перед президентом Зеленським стоїть дилема: або підтримати уряд "технократів", або домагатися політично лояльного Кабміну.
[Spoiler (click to open)]Якщо вибір буде зроблений на користь технократів, то, на думку Atlantic Council, високі шанси могли бути у когось із колишніх міністрів або нинішнього керівництва державних компаній. Називались імена екс-міністра економіки і голови наглядової ради «Укроборонпрому» Айвараса Абромавічуса, екс-міністра фінансів і секретаря РНБО Олександра Данилюка, заступника директора МВФ від України Владислава Рашкована, голови НАК «Нафтогаз» Андрія Коболєва або виконавчого директора «Нафтогазу» Юрія Вітренка.
Але якщо наступний Кабмін буде формуватися за політичним принципом, то аналітики Atlantic Council прогнозували, що в цьому випадку прем'єром може стати нинішній глава МВС Арсен Аваков, який одразу показав повну лояльність Зеленському вже після першлго тура голосування, колишній прем'єр Юлія Тимошенко або екс-глава СБУ Ігор Смешко якщо його партія пололає бар'єр.

Якщо виходити з логіки, що Зеленському треба буде назбирати десь біля 115 депутатів з мажоритарки і новий закон про люстрацію блокує всі хотєлки колишнього регіонала Бойко, то виглядає що наступним прем'єром буде або молодий 45-літній Вакарчук (повний нуль) або інший молодий 68 літній політик Тимошенко. З досвідом але поганим.

Думаю що Коломойський та Зеленський ставлять на Вакарчука. Коломойський тому що Голос майже нуль а Зеленський хоче мати поруч митця. Будуть грати в дві руки та одного прутня і хрипло співати про не їх війну.

Поспорив з батьком який вважає що шанси є в Абрамавічуса і Данилюка. Він щось думає що це не більше ніж чергова піар компания Зе "ми за очищення влади" і через понеділок про закон Узеленського забудуть. Не знаю, шанси в мене непогані. Останні 2 роки я вигравав майже в половині випадків. Та й яка різниця чиє бухло коли п'ємо його разом на дачі.
Tags: Верховна Рада, Україна, вибори, цирк и кони
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments