духовно-нравственная работа над кацапами (yumjaagiin) wrote in bitter_onion,
духовно-нравственная работа над кацапами
yumjaagiin
bitter_onion

Передвиборче

Профтикав я шанс стати наглядачем на виборах. Але батько встиг зареєструватись отже є у мене шанс подивитись на парламентські вибори майже своїми очима. І зливати те що батько вирішить мені розказати.

Наразі виглядає так що це дивні вибори бо вони проходять влітку отже явка буде відносно низька.
Шанси мають ті партії які мають великі і розгалужені партійні структури.
Перш за все це Бабушка. Батько вважає що вона буде прем'єром чи як модно говорити премєркою. Отже крім потоків бабла яке вже беруть зільоні українці будуть віддавати через схеми на маєток Бабушкє.

Наскільки можна вважати Зеленківці викупили трошки структур ригів але того мало і майже вся компанія буде проводитись віртуально в фєйсбучікє. Знову істерія "нам ні дают" і "здєлаєм іх вмєстє". Є відчуття що чорний піар "Слуга Наріда" знову почне використовувати але результата то не дасть. Юлька в цьому майстер кращий за всіх. Не дивлячись на регулярні обсери Зе-Ко наберуть 180-190 депутатів.

Голос пройде в Раду але по мінімуму. Космічний Славко чесний і навряд чи піде в коаліцію Зе отже коаліція то Зе-Ко плюс Бабушка. Можливо ще Кагебешник.

У ЄС все складно. Структури не дуже розвинені. Але є віжн майбутнього і активний виборець. Якщо Вакарчук та Гройсман багато не відкусять то буде більш менш дієва фракція.

У Ригів - срачі отже дві різні команди ригів. Хто з них піде в коаліцію не ясно. Хто пройте в Раду той і доєднається. Різниці в ідеології з Зеленським в них нема особливо. Всі вони проти України в нинішньому виді. Правда Зе-Ко ходять мати вотчину на прокорм в Харкові-Дніпрі а риги готові то віддати Кремлю але вони зійдуться посередині. Головне винищити іншу частину України.

Гриценко та Смєшко не смєшно. Вічно не прохідний Грищ. Смєшко набрав дивну толпу до себе в партію і незважаючи на старання Го-дона шансів не багато.


Що може вплинути на результати? Бєні як і Фірташу скоріше за все кранти. Догрався. Отже вплив Бєні на Вовчика знизиться найближчим часом. Отже Пінчук та його Голос мають шанс відкусити шматочок єлекторального пирога як люблять писати журналізди.

Що помітив. Зебіли мовчать і судячи з усього на вибори їх прийде менше. Я вже заколупався дрюкати Харієра м-фо-майджерса і тріма. Трім ще випадає на мороз "а что такова? Гдє я пісал протів пороха" а інші загалом в фірмовому стилі Вовчика впали в кому.
Те ж саме з офлайновим зебілом в сусідньому парадному. Коли мене бачить то починає скакати тушканчіком до себе. Навіть собачку бере на руки бо вона в нього тупа і повільна.
Tags: Верховна Рада, Україна, вибори
Subscribe

Recent Posts from This Community

promo bitter_onion Березень 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments