духовно-нравственная работа над кацапами (yumjaagiin) wrote in bitter_onion,
духовно-нравственная работа над кацапами
yumjaagiin
bitter_onion

Здоров'я та геополітика

З певних причин я тепер лівим оком дивлюсь на новини Германії.
І от вчора в четвер 27.6.19 Меркель вдруге стало погано. Вперше на зустрічі з Зе. Що можна сказати.З точки зору здоров'я навряд чиїї ковбасило від Зе. Для неї він ніхто. Старчєскоє.


Перейдемо до геополітики.
Бабушка та Гєронтофіл ціляться на місце голови Єврокомісії бо каденція Юнкер доходить до фінала. І що б там не говорили германці про свою Бабушку для України вона менше зло ніж Любітєль Бабушок.
Скоріше за все саме Макрон стане головою ЄК. А навіть для лівацької Європи Макрон то лівак. Та же й триндобол. Та й загалом французи з москалями бхай-бхай що на хінді означає злиття в екстазі.

Що це означає для України?
Великий ризик. Якщо хто не в курсі то на российських танках стоїть французська електроніка. Містралі Франція не поставили лише під тиском.
Все це буде продовжено вже з серпня цього року.

Чи впорається з цим Вовчик?
Польща і страни Балтії могли б обєднатись і висунути свою кандидатуру Грібаускайте замість Меркель яка вже хрома качка а Порошенко з його вагою мабуть зміг прийняти в тому участь. Але не Вовчик. Вовчик то не тєма.
Отже Україна залишається сама проти Россії. Європа буде виражати заклопотаність і продавати обладнання в Россію. США будуть потроху допомагати

Так що варианта два:
1. Фінляндизація України але з Вконтактє і Аднакласніками. Скасування безвізу щоб нарід був вимушений замість ЄС їздили на Росію.
2. Вовчик вже найближчим часом не витримує навантаження і тікає до Вітька. Або якась інша причина. Майдан та проукраїнські політики повертаються до влади.

Протягом 5 - 10 років ЄС може розколотись на достатньо активне Міжмор'є та якийсь там Західно Европейський Політичний Союз. Друзі але не разом.
Россія мабуть доживе до того момента але у вигляді якойсь там Монголії - территорії багато але країну не чутно на міжнародних зустрічах.

В другому варіанти у України є непоганий шанс. В першому ні.

Tags: думка
Subscribe
Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments