духовно-нравственная работа над кацапами (yumjaagiin) wrote in bitter_onion,
духовно-нравственная работа над кацапами
yumjaagiin
bitter_onion

НІТ ВІЙНІ або день бабака

З точки зору німецького бюргера в Україні перемогла така собі партія миру. Тобто нарід устав від війни і хоче миру. Тому нарід відправив у відставку яструба Порошенка і вибрав голуба Зеленського.
А якщо нарід хоче мира за будь яку ціну і якщо нарід готовий віддати половину України заради спокою то чому Німеччина не може на тому заробити? Мерседес готовий продавати ще більше Мерсів та Гелеків в Россію.
Крім того Меркель заїбала німецький нарід мігрантами отже їй треба політична перемога. А що може бути краще ніж припинення війни?

"Мій юний друже. Ми не готові воювати за вас коли ви самі не хочете то робити. Ви подали чіткий сигнал - вам треба мир. Ви отримаєте мир. І повірте мені що моя країна буде допомагати Україні в тому чи іншому вигляді."
Це майже дослівно.

Крім того цього літа багато виборів в європейських структурах. І це турбує Німеччину більше ніж Україна. Чому? Тому що новий президент аж ніяк не може впливати на політиків Європи.
Ну уявіть собі що до вас під час обіду прибігає сусідський хлопчина Васєчкін і каже що його відпиздив алкаш Вовочкін. І ви такий дивитесь на стіл де парує борщ з пампухами і думаєте "і шо? Чого ти не просиш мене а не батька?".
Не те щоб Порошенко був охуєнним батьком але він міг прийти з пляшкою до вас і запропонувати відпиздити Вовочкіна. Або разом написати заяву мусорам.

Людина яка мені це розпедалила певний час працювала в Україні. Достатньо добре знає мову щоб читати і говорити. Вона читала програми кандидатів. Вона дивиться німецькі новини.


В Україні вибрали партію миру. Українці сказали "ніт війні".
Німеччина допомогає Україні припинити війну.
Діалог з Путіним розпочався.


Зустрічайте День Бабака.________ стурбований ситуацією на сході України!Tags: думка
Subscribe

 • Однією фразою

  Надо лишь немного подождать!

 • В Україні блокують ЖЖ

  Що будемо із цим робити, пані та панове? Джерело (Бігдан)

 • Про индийскую вакцину

  В последние пару дней я наблюдаю повсеместно и в сети, и в жизни, баталии по поводу вакцинирования индийской вакциной, которую героически привез…

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments