духовно-нравственная работа над кацапами (yumjaagiin) wrote in bitter_onion,
духовно-нравственная работа над кацапами
yumjaagiin
bitter_onion

Епітафія проффесору-пенсіонеру

А ми продовжуємо занурення в цікавий світ пропаганди. Ми розглянемо черговий примітивний метод. Але він діє.
Метод "Віжу-нівіжу а там 40 відсотків риби загортаємо".

Метод «40 на 60», придуманный еще Геббельсом. Он заключается в создании СМИ, которые 60 процентов своей информации дают в интересах противника. Зато, заработав таким образом его доверие, оставшиеся 40 процентов используют для чрезвычайно эффективной, благодаря этому доверию, дезинформации. Во время Второй мировой войны существовала радиостанция, которую слушал антифашистский мир. Считалось, что она британская. И только после войны выяснилось, что на самом деле это была радиостанция Геббельса, работавшая по разработанному им принципу «40 на 60».

Чи міг пройти мимо цього метода trim-c? Ніт, не міг.
На прикладі https://trim-c.livejournal.com/2915569.html вивчаємо.

Про що говорить товаріщ trim-c?

// Господа, вся картина перед вами.
Какие каналы топили за Порошенко? Ответ простой и он на букву "ф" - ФСЕ!

Обратите также внимание на каналы чисто российской ориентации: NEWSONE и 112. Последний - просто рекламный рупор Порошенко - более рекламный, чем его собственные каналы: ПРЯМИЙ и 5-й.
Меня тут критиковали за то, что я постоянно подчеркиваю наличие действенного "Союза меча и орала" (от орать в современном смысле). И вот очень жедал бы прочесть: а теперь остаются сомнения в наличии и действенности союза Порошенко-Медведчук?

//

Розбираємо це

Отже ВНІЗАПНО шановний профессор-пенсіонер починає активно використовувати молодіжний сленг - "фсе" і "топить". Запам'ятаємо це, хоча можна уявити цо людина з часом приймає стиль аудиторії в процесі спілкування.

Далі уважно читаємо що значить слово "топить". Лінгвофорум та посилання з нього кажуть що це означає "агитировать, пропагандировать, активно виступати за когось - за щось" і навіть підбурювати до чогось. Власне агітувати то підбурювати в позитивному сенсі.

Отже питання на яке ми маємо дати відповідь полягає в тому чи агітували "ФСЕ" і зокрема пророссійські Медведчуковські канали за Порошенка?


Для того ми завантажуємо оригінал дослідження і порівнюємо його з твердженнями товаріща trim-c.
Дослідження існує і воно виглядає об'єктивним якщо погуглити методологію цього і закордонних досліджень. Це у мене заняло півтори години, кому цікаво потім родповім докладніше.

Але якщо глянути на пост товаріща trim-c можна легко зрозуміти що картинки підібрані тенденціозно, але це мінімальна проблема.
Головне це те що він заради пропогандистського текста відкинув пояснення від авторів дослідження. І став стверджувати що була агітація за ПорошенкаПояснення про 112 канали
Петро Порошенко був представлений на каналі здебільшого як президент, зокрема висвітлювалася його участь у міжнародних поїздках (Генеральна Асамблея ООН у Нью-Йорку або Мюнхенська безпекова конференція) та внутрішніх заходах (спеціальне засідання Парламенту, присвячене п’ятій річниці російської агресії).
Саме у новинах телеканал «112 Україна» неактивно висвітлює виборчу кампанію, цій тематиці він більше приділяє уваги у «розмовних» студіях та під час ток-шоу.
Натомість у новинному ефірі цього каналу часто присутній Віктор Медведчукі висвітлюють його лише в позитивній тональності

Тобто профессор-пенсіонер написав протилежне тому що написано в дослідженні про виборчу комнанію.


Пояснення про NEWSONE

Телеканал NewsOne продовжив підтримувати опозиційну політичну партію «Опозиційна платформа – За життя» та кандидата від цієї партії Юрія Бойка.
Майже 45% політичних новин та новин на виборчу тематику телеканалу стосувалися «Опозиційної платформи – За життя» (відсоток висвітлення зменшився порівняно з першим періодом моніторингу, який становив 63%).
Наступними політичними гравцями, які отримали найбільше висвітлення, стали уряд (13%) та президент (10%).
Подібно до результатів першого періоду моніторингу обсяг висвітлення Юрія Бойка був значно більшим за висвітлення будь-якого іншого кандидата.
Висвітлення Петра Порошенка було переважно нейтральним та позитивним

Отже. І тут профессор-пенсіонер написав протилежне тому що написано в дослідженні про виборчу комнанію.

Висновок

Мені вчора багато людей говорило що колись trim-c був адекватним аналітиком а потім щось сталось.
Щось це не деменція. Коли деменція то людина втрачає розум в усіх сферах життя.
Тобто це не деменція коли людина свідомо нагло бреше по лекалах кацапської пропаганди. Що завгодно але то не деменція.

А це - епітафія на аналітика trim-c.


P.S.

 1. Попередній пост про trim-c https://bitter-onion.livejournal.com/2259140.html#comments

 2. Більше постів з поясненням його методів пропаганди не буде. Може будуть замітки де саме він збрехав.


Tags: провокация, пропаганда
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments

Bestukurainajin

June 23 2019, 21:01:08 UTC 2 years ago Edited:  June 23 2019, 21:17:28 UTC

 • New comment
О, то це було саме під час виборів. Вадим Фульмахт цим дослідженням тоді теж розмахував. І теж у стилі «тут бачу, а тут не бачу» — я розглядав цей фокус-покус.

P.S. Про Фульмахта так само можна сказати, що він колись був «адекватним». Та що з ними сталося… Нічого особливого, Порошенко їм остогид, і вони взялися топити проти нього. А що десь об'єктивність постраждала заради виправдання концепції, то всі ми люди, ага.