духовно-нравственная работа над кацапами (yumjaagiin) wrote in bitter_onion,
духовно-нравственная работа над кацапами
yumjaagiin
bitter_onion

націоналістичне

1. Я вас розчарую - всі східноєвропейські країни які увійшли в ЄС були націоналістичних переконань. Саме тому вони зараз в ЄС та НАТО. Саме тому в них зарах "все добре". І так вони були "антиросійськими" - від поляків які вимолюють розширення американської бази у себе на своїй території до болгар які купують Ф-16 (полякі трохи багатші - ВВП за минулий рік вищий за Шведський тому вони вже купують кілька десятків Ф-35)
2. Зелена шмаркла не може бути "проєвропейською" за визначенням. Вона може бути "прокацапською-хитрожопською" - купувати нерухомість за кордоном та навчати своїх дітей в США та Швейцарії. "Проєвропейського" тут і не ночувало - кацап який купує "беху" ніхера не стає "німцем" - він стає ще гіршим кацапом бо всі навколо "голота" а він на авто...
3. Клин "порохоботів" стосовно зеленої макаки це результат того що "порохоботи" трохи далі бачать, як і виборці юща в 2010 році. Тоді вони попереджали що донецькі доведуть країну до крові та розвалу. Між іншим "колючка навколо донбасу" виправдалася - зараз вся ця клоака оточена мінними полями та КПП з військовими.
4. Тільки не треба казати що винні в цьому "націоналісти". Ще раз - в усіх країнах, успішних" правлять націоналісти - від США "мейк гріт егейн" до кацапії" можем повторіть. Просто на території до цбого правили кацапські націоналісти які називали українців "рагулями", "селюками","бендеровцамі", "нацикамі" - хоча насправді вілкули-новінскі-рабіновічі-мураєви теж "націоналісти" - тільки кацапські.

© picterman
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 13 comments