духовно-нравственная работа над кацапами (yumjaagiin) wrote in bitter_onion,
духовно-нравственная работа над кацапами
yumjaagiin
bitter_onion

Лупайте ту скалу. Зеленський нам допоможе.

Ітогі зе-місяця обіцянок.

 • Першим великим указом Володимир Зеленський постановив скоротити кількість працівників Адміністрації Президента з 200 до 650. Зеленський не лише набирає в ОПУ 650 осіб але й встановлює зарплатню по 100 000грн в місяць. Епоха бідності закінчилася, тільки не для зебанатів.

 • Крім того представник президента у Верховній раді Руслан Стефанчук заявив, що однозначно не буде підписаний закон про про тимчасові слідчі комісії, що передбачає процедуру імпічмента. Причому заявляє то на москальському Інтерфаксі. А сам Зеленський хоч і обіцяв першим ділом написати той закон його очікувано не подав.

 • Та й по іншим ділам Послідовний насцяв виборцям в очі. Тарифи знизити не можна і ніхто нічого не обіцяв, «Роттердам» - ніяка не корупційна схема а цілком робоча схема, що війну не можна зупинити якщо перестати стріляти і навпаки тільки більше українців гинуть,

 • Не втримався Зе і з однією з головних бізнес-обіцянок. ПНВК. Президент України Володимир Зеленський вважає, що податок на виведений капітал (ПнВК) поки що вводити не варто. "Поставте себе на моє місце. Ви повинні вибрати — або ПнВК, або кредит на $2 млрд і співпраця з МВФ на 5 років. Що виберете?" — запитав Зеленський під час дискусії у співавтора законопроекту Тетяни Шевцової. Тут подробиці

Вчора ми пішли прогулятись і я помітив як поменшало зебільних наклейок на машинах. Може це випадковість бо п'ятниця й пиво у бидла одне й те саме а може так насправді. Бо навіть тупим стало доходити щось.

І я вирішив пройтись по блогах прибічників Зе.З палких прибічників Зе у мене в списку шановний модератор _harrier_ та жж користувач m_for_mijers. Шановний модератор _harrier_ нічого не пише. Мабуть проголосував за Голобородька і забув про політику на давго. Або пише під замок.
А от більш активний m-for-mijers вже почав рефлексувати. Правда в звичній манері. Обіцянку давав Зеленський, насцяв в очі виборцям Зеленський але "Ввод ПНВК и продажа земли должны быть первыми решениями нового парламента". Дивіться самі (без купюр):
Зеленский на встрече с кем-то там объявил, что ПНВК вводить пока не надо - нет денег на компенсацию, и МВФ против. И это очень-очень хреновый шаг, предвыборные обещания надо выполнять, а реформа налоговой системы в сторону упрощения и эффективности важнее ситуативной дырки и хотелок фонда.
Вот теперь на президента надо давить, и сильно. Ввод ПНВК и продажа земли должны быть первыми решениями нового парламента.


Але загалом  радість явно поменшала. І в жж користувача m-for-mijers і в  шановного модератора _harrier_.

Мабуть не треба витрачати багато ресурсів на навчання людей думати. Зе та його зебільна команда сама все зробить. Рано чи пізно виборці поймуть що Зе ллє їм на очі не лимонад.

Ви як хочете а я на дачу.

P.S.

 • Політичну частину угоди з ЭС було підписано 21 березня 2014 року, економічну частину — 27 червня 2014 року. Місяць роботи Порошенка.

 • За місяць роботи Зеленського два закони: можна ходити без штанів в ОПУ і роздуття штату тієї ОПИ.


P.S.
Рейтинг Зеленського на ТВ

Tags: Зеленский/Слуга Народа, ітогі падведьом
Subscribe

 • Голову напекло

  Сьогодні, 12 серпня 2021 року, у Росії прем'єра художнього фільму « Солнцепёк». Пропагандистська стрічка присвячена подіям 2014 року в Луганську.…

 • Що там на узбережжі?

  Facebook post По ситуации вокруг Мариуполя. Что я узнал за последние два дня, слушая гражданские власти, активистов, волонтёров-парамедиков,…

 • 🔥ЗЕЛЕНСКИЙ! Сколько можно издеваться над армией?

  Очень многие военные в ярости. Сливают информацию о погибших. "Люся" выпендривается с перемирием...

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments