духовно-нравственная работа над кацапами (yumjaagiin) wrote in bitter_onion,
духовно-нравственная работа над кацапами
yumjaagiin
bitter_onion

РПЦ розпочала війну

Московський патріархат просить Окружний адміністративний суд Києва скасувати реєстрацію Київської митрополії Православної церкви України. Про це повідомляє синодальний юридичний відділ УПЦ МП.
Окружним адміністративним судом міста Києва 18.6.2019р було відкрито провадження у справі за позовом Київської Митрополії Української Православної Церкви до Міністерства культури України та Державного реєстратора КП «Центр правової допомоги та реєстрації» щодо незаконності проведення державної реєстрації Релігійного центру Православної Церкви України (ПЦУ). Про це повідомляє Синодальний Юридичний відділ РПЦ в Україні.

Нагадаємо: Окружний адміністративний суд міста Києва визнав незаконною націоналізацію ПриватБанку, потім призупинив перейменування УПЦ Московського патріархату а ще заборонив Конкурсної комісії з відбору суддів ЄСПЛ від України проводити конкурс щоб Україна не могла судитися з Росією.


І тільки команда партії «Європейська Солідарність» готова надати юридичну підтримку Православній церкві України для її захисту від російської атаки – внаслідок судового позову української філії РПЦ про скасування державної реєстрації помісної Православної Церкви України. Про це заявив лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко у своєму зверненні.

«Позов української філії Російської православної церкви з вимогою скасувати державну реєстрацію автокефальної Православної Церкви України, нашої церкви – це є не церковне питання. Це питання національної безпеки України, яке потребує уваги і президента України, і РНБО. І теза про те, що Українська Держава не повинна втручатися в церковні справи – це лише красива теорія, а в суворій дійсності вона означає байдужість до втручання російської», – наголосив Петро Порошенко.

Позов з’явився, щойно керівництво української філії РПЦ разом з лідером Опоблоку Новинським з’їздили до Москви, – зауважив Петро Порошенко. За його словами, це яскрава ілюстрація російського реваншу, контури якого стають все чіткішими. Здійснюється очевидна атака на наші цінності, на фундамент державності, який потребує посиленого захисту, – переконаний лідер партії.

«Європейська Солідарність» йде на вибори для того, щоб у Верховній Раді дати відсіч силам реваншу, битися за українські цінності і захистити їх від прокремлівських «п’ятих колон»: «опоблоків» чи «опоплатформ». Питання про нашу духовну незалежність від Кремля належить до сфери національної безпеки. І воно було, є і буде залишатися в центрі уваги нашої команди», – наголосив Петро Порошенко.


https://www.youtube.com/watch?v=pn4j5gK0rOk

https://tverezo.info/post/98526
Tags: Порошенко, реванш
Subscribe

Recent Posts from This Community

 • Вакцинотивизм или зачем лечить сепаров

  Давно тут не было флейма. Подумал плеснуть солёной воды на свежую рану. Причиной стала на редкость мерзкая статья, которую зачем-то репостнул Игорь.…

 • * * *

  1. Україна – друга в Європі за добовою смертністю від коронавірусу 2. Епідемія ковід: в Україні знову більше 23 тисяч заражень за добу 3.…

 • Ансамбль александрова десь заплакав зі дна Чорного моря

  "Молдова просить певний обсяг газу на такий складний період. Ми вважаємо, що можемо дозволити це зробити. І ми кажемо, що цей газ буде постачатися…

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment