духовно-нравственная работа над кацапами (yumjaagiin) wrote in bitter_onion,
духовно-нравственная работа над кацапами
yumjaagiin
bitter_onion

А тепер маловідома родзинка на торті

як завжди ніщо не предвєщало і вдрух апять. Вже всі любопитні мабуть знають, що московитський делегат Гаврілав "через протокольну помилку" усівся в крісло відсутнього грузинського спікера. І все це відбувалось на такому собі православнім конгресі, і раптом на вулицях чортішо, прибіжали какієто люді, почали кричати какієто речі.
А тепер маловідома родзинка на торті. Справа в тому, що бійки та заворушення в Тбілісі таки планувались, і їх жадібно чекали на Московії. Але не на тему ̶п̶о̶с̶а̶д̶и̶ ̶с̶в̶и̶н̶ь̶ю̶,̶ ̶о̶н̶а̶ ̶и̶ ̶н̶о̶г̶и̶ ̶н̶а̶ ̶с̶т̶о̶л̶, гаврілячої виходки.
Тиждень перед тим з одного боку формувалась колона для всегрузинського лгбт-прайду, а з іншого - клерикальні "загони самооборони проти геїв та лесбіянок". Кроволиття було, здавалось, неминуче, при чому - плановано і очікувано, - поміж лібералами та націоналістами. "Оба хуже", як кажуть на Московії (обидва ці слова в ній давно ругательні).

Аж тут - гаврилячі ноги на троні спикера, і все пішло трохи не так.

https://www.youtube.com/watch?v=BVZGIG6Bw8I

Обидва табори, що були готові лупитись на смерть проти один одного, увірвались в парламент та почали акцію проти "Грузинської Мрії", яка і допустила до такого.

Приємно також відмітити, що першим андерсенівським "хлопчиком, який вигукнув що король голий", виявився посол України в Грузії.
Він, мабуть, йшов туди неохоче, - "ще один нудний заход, ніпрощо, цікаво, чи працюють кондиціонери?", - мабуть, так він думав.
Прийшов, побачив, обурився, - встав, грюкнув дверима, вийшов на вулицю, скликав бріфінг,
і все як завертє


don_katalan https://don-katalan.livejournal.com/2030321.html
istrind https://istrind.livejournal.com/30884.html
Tags: Грузія
Subscribe

 • Сегодня день крещения Руси

  Было это в Киеве. Москвы тогда, разумеется, не было. Это все, что надо знать про православие на территории СССР.

 • Politico

  Читаємо " США закликали Україну утриматись від критики угоди про "Північний потік-2" - Politico" Насправді, Політико то не офіційне джерело а…

 • Про статейку Путіна

  Доволі вторинна за змістом стаття Володимира Путіна про росіян та українців цікава лише тим, що задає той простір, у якому віднині мають…

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments