духовно-нравственная работа над кацапами (yumjaagiin) wrote in bitter_onion,
духовно-нравственная работа над кацапами
yumjaagiin
bitter_onion

Розлітались тут задешево

«Українська авіакомпанія SkyUp потрапила в неприємний скандал» - пише РБК-Україна. Це, звичайно, неправда. У жодній скандал авіакомпанія не потрапляла. Вона потрапила в Україну епохи Зеленського-Коломойського.

У цій Україні діють нові правила. Вони досить прості. Якщо у тебе є щось, і це щось потрібно Ігорю Валерійовичу, то будь-який засраний районний суд Київської області може взяти та й заборонити тобі вести діяльність, тому що на тебе поскаржилася якась тітка, яка навіть не була твоїм клієнтом, але їй за державу обидно. Точніше, за Міжнародні Авіалінії України, що належать Ігорю Коломойському. Це майже одне і те ж тепер.А щоб ти не нив, суд пояснить, що заборона вести діяльність і виконувати перельоти ніяк не порушує твої права і не несе шкоди бізнесу. Ну подумаєш, ти більше не заробляєш. Але, скажімо, підмітати-то тротуари можеш? Ну ось і все, ніяких проблем.

А що стосується пасажирів, які купили квитки, так вони самі винні. Бо нема чого це їздити в електричках і маршрутках. Зрештою, авіаперельоти - це статусна річ, президент МАУ про це нам говорив ще в 2014-му році. А то розліталися тут лоукостами, розумієш, а літаки придумані зовсім не для того. А вони придумані для того, для чого треба придумані. Точніше, для кого треба придумані. І прізвище кого треба - Коломойський.

* * *

Але насправді я хочу поговорити не про SkyUp, і не про МАУ. Тому що це насправді не важливо.
А важливо те, що ручками Баришівського суду (Господи, яка фантастична іронія криється в його назві ...) Київської області бізнесменам надсилається дуже чіткий сигнал. "Якщо у вас є бізнес або підприємство, і воно потрібно Ігорю Валерійовичу, або створює незручності Ігорю Валерійовичу, або просто не подобається Ігорю Валерійовичу - то краще закривай його сам."

І цей сигнал також посилається всім міжнародним інвесторам. В Україні більше немає законів. Ну ось тут ще є, і ось в цьому куточку залишилися, АЛЕ МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЦИМ. Зачекайте, епоха бідності майже закінчилася, вже майже ось-ось.
1022896032.jpg

* * *

Цікаво, як скоро ми будемо розповідати своїм дітям і внукам: «А у Львівській області японці відкривали заводи ... А під Києвом американці побудували найбільший в Європі завод з виробництва скла ... А в Дніпропетровській області сонячні електростанції будували ...»
А діти будуть уважно слухати, кивати і відповідати:
- Мама, мама, дід знову набухався, знову бреше, як за старих часів було!
- Не слухай його, Сашенька, дідусь старенький, він забув. Ніяких інвестицій не буває, лягай спати.

https://tverezo.info/post/98076
Tags: Зеленский/Слуга Народа, реванш
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments