Димова завіса

Давно думав, хто такий зе і навіщо він потрібен серйозним людям, у яких капітал обчислюється дев«ятизначними числами.

Зрозумів, що  самостійними діями зе можна вважати пробіжку від маріупольського електорату через фонтан, а не подання закону про відтермінування ринку електроенергії, »продовження Ротердам+ під маркою «Ротердам-». Тут вуха бєні стирчать так явно, що ніхто навіть не сперечатиметься.

Так от — зе це просто димова завіса під селфі та кривляння якого лохорат будуть обувати, перший дзвінок — Баришевський райсуд за позовом поца, який навіть не дітав на  українському лоукості, але дуже розстроєний, що ціни у рази менше МАУ ім.бєні, і бєня ДОВГО ХОДИВ мимо каси.

Події будуть розвиватися приблизнор, як ц «Золотому теляті» Ільфа та Петрова — лохорат і країну буде пограбовано, а зіц голова, наш дорогий зе буде проданий серйозними поцонами. ЯК КОЗА НА БАЗАРІ. У нинішній ситуації втекти не дадуть.

До відкриття шиномонтажу на Банківській залишається мало часу.

До речі недорога Юлія Володимирівна уже пропонує зе наплювати на Закон та Конституцію, але дурнику ніхто не пояснює, що сидіти буде він, а  не Ю.В. Вона у Качанівці пройшла школу життя і більше туди не хоче. А от пристроїти поцанчиків незрєлих — це завжди будь-ласка.

ТОМУ БІЖИ, ЗЕ, БІЖИ, через фонтан у «світле» майбутнє.

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded