духовно-нравственная работа над кацапами (yumjaagiin) wrote in bitter_onion,
духовно-нравственная работа над кацапами
yumjaagiin
bitter_onion

Бузок і шемаг

Солдат обережно увійшов у величезний зал.
Таке ж відчуття в нього було в дитинстві, коли його повели в музей Леніна приймати в піонери. Там був такий же великий зал. Але зараз все було зовсім по іншому. Зовсім по іншому.

Ще хвилину тому він приліг поспати перед ранком і от він вже тут. І що одягнений. Навіть з автоматом та в броніку. І в Таланах. Навіть аптечка була. Чомусь це заспокоїло і він обережно став обходити зал по контуру, тримаючи під прицілом колонни.

Хрест і солдатський медальон обпалили грудь. І цей же момент в центрі зали з'явились красуні. Їх було багато і важко було знайти двох однакових. Були білявки і шатенки, були з чорною і навіть зеленою шкірою, були в бальних платтях але були майже без одежі. Але всі вони танцювали один танок. Навіть не танок а ритуал.

Він пройшов половину стіни зала. "Пі-ер", чомусь згадав школу. Мабуть це було в дні коли його приймали в піонери. Він зусиллям відійшов від стіни і пішов в центр зала. Він поняв що він має бути там. Що там безпечно. А може то загалом сон. А може з Широкіне вітер приніс конопляний дим?

В центрі зала стояв трон на якому сиділа дивовижна жінка. Вона була не молода але й не стара, вона начебто світилась але начебто була напівпрозора. Чи то в неї сукня така?
Він опустив ствол до низу і підійшов до Неї.
- Вітаю солдат!
- Привіт.
Вона встала і підійшла до нього. Він відчував запах бузку, але запаху западла як він очікував - не було.
- Навіщо я тут?
- Хотіла познайомитись з тобою особисто
- А ми були знайомі раніше?
- Ти воював за мене
- Хто ти?
- Я - Правда


Як 30 років тому йому пов'язали на шию краватку. Але це не була червона синтетична хустинка. Це був військовий чорно-зелений шемаг.

А потім щось блимнуло і він опинився на кроваті. З автоматом. З вікна лилося яскраве місячне світло і долітав шум моря. І ще запах бузка.
Він з полегшенням перевірив що автомат на запобіжнику і відклав його - "Міг побратимів постріляти! Точно в Широкіне щось горить. Добре що не сильно". Намацав на табуретці сигарети і запальничку і підвівся покурити біля моря. І відчув що на шиї є новий, ще колючий шемаг.

Солдат сів. Подумав.
Відкрив ноут і почав тайпати "Записывайте лайфхак, кадеты. В яйцо не смотреть!"

афтерпаті:афтер-афтерпаті: фігассє. 10 хв думав і 5 хв набирав пост. Бо так уаявив як після бою Бішоп вирішив поспати а там новий ліцерук
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments