духовно-нравственная работа над кацапами (yumjaagiin) wrote in bitter_onion,
духовно-нравственная работа над кацапами
yumjaagiin
bitter_onion

Нацкорпус

Гладковський
Кажуть що Гладковський міг вкрасти 10-20 млн гривень
"Сотни активистов Нацкорпуса пикетируют здание сына временно отстраненного первого заместителя секретаря СНБО Олега Гладковского - Игоря."

Коломойський та Зеленський
Незалежний аудит  Kroll підтвердили: до націоналізації ПАТ "Приватбанк" було об'єктом масштабних та скоординованих шахрайських дій, що призвело до збитків мінімум у 5.5 млрд. дол.
Також заступниця голови правління «ПриватБанку» Галина Пахачук заявляла, що компанії Коломойського винні банку 240 млрд грн.
Крім того Високий суд Лондона розглядає позови щодо відмивання коштів, а у грудні 2017-го він прийняв рішення арештувати активи Боголюбова і Коломойського загальною сумою понад 2,5 млрд дол.
Народний депутат з фракції "Блок Петра Порошенко" Володимир Ар'єв заявляє, що протягом 2012-2016 років $41 млн коштів вкладників ПриватБанку вивели на рахунку студії "Квартал 95" Володимира Зеленського.
"Як $41 млн коштів вкладників ПриватБанку було виведено на рахунки коміків "Кварталу 95" через кредитування пов'язаних з Коломойський компаній. Сталося все за стандартною для олігарха схемою розкрадання, яку розслідував Kroll після виведення Коломойським і компанією $ 6 млн коштів вкладників і грошей, які йшли на рефінансування банку з резервів НБУ, коли банк почав сипатися під вагою піраміди, створеної власниками "
Зараз ці 41млн долларів - це мільярд гривень. 1 мільярд гривень Зеленського.

Ви бачите Нацкорпус під будинками Коломойського та Зеленського?
Чому це? Варианта два.
1. Нацкорпус не вміє рахувати і не розуміє, що 240 млрд грн Коомойського і 1 мільярд Зеленського більше ніж 20 млн грн.
2. Нацкорпус - це просто приватна армія Коломойського для мочилова конкурентів.

Який варіант більш ймовірний?
Tags: Україна, вопрос
Subscribe

promo bitter_onion Березень 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments