духовно-нравственная работа над кацапами (yumjaagiin) wrote in bitter_onion,
духовно-нравственная работа над кацапами
yumjaagiin
bitter_onion

Рада Європи позитивно оцінила судову реформу в Україні

Рада Європи зробила експертну оцінку судової реформи в Україні за період з 2014 по 2018 роки, і перевірила відповідність реформи європейським стандартам і рекомендаціям.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини, про це йдеться у звіті, опублікованому на сайті РЄ 10 червня.

Так, зазначається, що "вражаючі зусилля в прийнятті законодавчих змін заслуговують на високу оцінку. На законодавчому рівні, і значною мірою також на інституціональному рівні, цілі, викладені в Стратегії (судової реформи), були досягнуті".

Експерти також відзначають високу ефективність впровадження реформи "порівняно з іншими великими реформами у сфері правосуддя і люстраційними процедурами".

На думку Ради Європи, результати судової реформи показують "позитивну тенденцію у підвищенні професіоналізму, ефективності та якості правосуддя, а також зменшення корупції".

https://m.censor.net.ua/ua/news/3132123/rada_yevropy_pozytyvno_otsinyla_sudovu_reformu_v_ukrayini


P.S. Шановні зрадофіли
ви тут постійно писали що судова реформа провалена. А в РЄ вважають що ні.
Прокоментуйте чому ви праві а РЄ помиляється )))
Tags: Україна
Subscribe
promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments