духовно-нравственная работа над кацапами (yumjaagiin) wrote in bitter_onion,
духовно-нравственная работа над кацапами
yumjaagiin
bitter_onion

Протестне голосування?

В первые 100 дней после выборов избиратели больше всего хотят снижение коммуналки. Об этом KV стало известно из результатов опроса, проведенного Киевским международным институтом социологии (КМИС) с 9 по 14 апреля 2019 г.

Что ожидают избиратели от президента в первые 100 дней:
1. Снизить тарифы на коммунальные услуги - 39,1%;
...Президент Украины Владимир Зеленский не обещал снижения тарифов перед выборами, а только шутил об этом. Соответствующее заявление сделал представитель главы государства в Кабмине Андрей Герус в эфире программы "Вот оно как".

Якщо вважати правильною думку що 73% були не за Зеленського а проти Порошенка то зараз ми побачимо як ті 73% вийдуть с протестами проти обмана під час виборів.
Але якщо взяти за припущення що результати голосування то наслідок брудних технологій то найближчим часом ті 73% будуть мукати і блеяти на питання та підколи від думаючої чверті населення.
Tags: Зеленский/Слуга Народа
Subscribe

 • СТАНОВИТСЯ ВСЁ ИНТЕРЕСНЕЕ...

  США ввели санкции против Коломойского и его семьи по обвинению в коррупции, - госсекретарь США Энтони Блинкен. ▪ В частности, Коломойскому, его…

 • Зелеботи за російський рубель

  Всі фінансові операції адміністрація ботоферм Зеленського проводить через російські мережі банків. Про це заявив представник сайту «Букви»…

 • А вы заметили, как ...

  жестко старик Говнов trim_c врезал зеЗеденту в челюсть за очередные каникулы во время обострения на фронте, экономического коллапса и…

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments
Насправді третина зебілів - це звичайна совко-ПРастія, яка виконувала наказ окупантів (абихто аби не порох). Їм потрібна розруха в країні яку Зелупенко ефективно продукує. Тому вони цілком задоволені.

Інша третина - голосувальники поприколу. Їм були POHUI усі доводи розуму і їм POHUI усі негаразди. Насправді бісяться вони від надлишків жиру, тому якась срана комуналка їм теж POHUI. Колись цей жир трохи підтопиться, але це буде нескоро.

Остання третина - дурнуваті псевдо-поцреоти, яким пропаганда та оточуючі вбили в мізки, що в усьому винен пєця. Вони будут невдоволені (можливо) але тому, що вони дурнуваті, ніколи не визнають що зробили дурість. І будуть або мовчати або навпаки дуже голосно вихваляти фюрерка аби забити у собі найменші докори сумління.