Імпічмент? Ні державна зрада!

Останні призначення нашого припиздента з усією ясністю показали — новообраний не дурень. Він просто руйнує нашу країну, щоб  потім її було легко покласти до ніг блядіміра хуйла. А сам чи з подачі бєні — значення не має.

Призначення на СБУ людини без диплома про освіту (до речі СБУ не дає допуск до державної таємниці за наявності сфальшованих документів) , а на СЗР людини з медаллю від хуйла з усією ясністю показало, що проти нас проводиться спецоперація ФСБ та ГРУ росії. А те, що вибраного припиздента використовують , як агента, або в «темну» немає ніякого значення. Гуртуймося, здається події понесуться з швидкістю кур«єрського потяга.

Для зебілів: якщо прийдуть кацапи та вас трохи постріляють, шкоди не буде, а от коли вони почнуть нищити українців, то ми себе захистимо, а от вас? Думайте бидлота, поки ще є час.

Маркером початку буде рішення Конституційного суду.

Далі — відкриття шиномонтажу на Банківській.

А що далі? Далі буде...

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded