духовно-нравственная работа над кацапами (yumjaagiin) wrote in bitter_onion,
духовно-нравственная работа над кацапами
yumjaagiin
bitter_onion

Нахабне беззаконня

Olexander Severyn 9 ч. ·
Новообраний знов наробив шкоди, зробив феєричну дурню, проти якої мали б гуртом стати як правнича спільнота, так і істеблішмент.
На сайті – два (може більше) укази про "скасування" указів Порошенка, якими було призначено членів Вищої ради правосуддя.

Фігня у тому, що:
а) Ані в Конституції, ані у відповідному законі ви не знайдете права президента скасовувати такі укази про призначення, як і не знайдете, що підставою звільнення з посади чи припинення повноважень члена Вищої ради правосуддя може бути скасування указу про його призначення. Не знайдете тому, що там такого нема. Відтак – див ст.19 Конституції. Крапка.

б) Порушується принцип правової визначености (а тому – і принцип верховенства права, ст.8 Конституції), оскільки виходить, що кожен чиновник, кожен службовець, тепер може бути самодурно звільнений з посади без підстав, без процедури і – увага – заднім числом, так ніби він взагалі не працював (цікаво, до речі, що писати у трудовій книжці і що робити з виплаченою зарплатою тощо, як бути з прийнятими ним на посаді рішеннями, з підписаними документами etc). Можна також спрогнозувати, як це вплине на вмотивованість, відповідальність, впевненість службовців і, у такий спосіб, на ефективність державного механізму.

Сподіваюся (без надії?) що ці і подібні вибрики гаранта будуть оскаржені, навіть хоча б це довелося робити і до ЄСПЛ, а також, що суддівський корпус, різноманітне чиновництво на всіх щаблях зроблять для себе висновки. Бо це, у грунті речей, питання не лише правове, але і дуже і дуже особисте, себто шкурне.

Боже мій милий, як це вже набридло...

Olexander Severyn 8 ч. ·
І навздогін до попереднього. Якщо дорогі зелені співгромадяни (прості_люди (тм) і не тільки) думають, що те, як Зеленський на свій розсуд "скасовує" попередні укази про призначення чиновників, їх зовсім не стосується, то вони, м'яко кажучи, зовсім помиляються. Дурний приклад, як відомо, заразний.

От, наприклад, уявімо, що я - дирехтур великої мережі супермаркетів. І беру на роботу нові обличчя: аполітичного креативного копірайтера-гіпстера Артура, просту людину водія Васю, охоронця [скажімо] Віталіка та касирку Лєну. І всі вони чесно і сумлінно працюють, скажімо, півроку. Але я гад і самодур. І у мене у кабінеті портрет любімого гаранта і тілівізор. І от щось мені раптом з похмєлухі не сподобалися гіпстерська борода Артура, політичні вподобання простої людини Васі та габарити Віталіка (теж простої людини). А Лєна виявилася Яна.

Звільнити їх я не маю підстав. Але я скасовую накази про прийняття на роботу і викидаю всіх чотирьох. Куди? Правильно, к їбєням. А на кампот стягую з них виплачену їм зряплату за 6 (шість) місяців, як виплачену безпідставно.

Не подобаєцця? А пізно, велкам. Тікі не обляпайтеся.


Також

Стаття 19. Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.

Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

{Офіційне тлумачення положення частини другої статті 19 див. в Рішенні Конституційного Суду України № 7-рп/2009 від 16.04.2009}

Tags: Зеленский/Слуга Народа
Subscribe

 • Какого-такого "Беркута"?

  Видать Мишаньке Подоляку, «гению» чёрных политических махинаций, (а в своё время преданному трубадуру Януковича и Медведчука), знатно прилетело…

 • Велике Петиційництво

  Гарна петиція на протидію PR'аству усіляких Кернесів-Терехових і Зеленських: №22/123558-еп . СУТЬ ЗВЕРНЕННЯ: Зобов’язати органи державної влади…

 • Чистосердечне

  «Вот у нас, в нашей стране на протяжении XX века дважды распадалась российская государственность: после революции 1917 года, когда Российская империя…

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments