Історія не про нього. Історія про ефективність яку мені розпопвів той приятель.
Тут на ватному Йаплакал другий день поцреоти всіх кольорів наярюють на героїзм сімейної пари. Бабка та не старий мужик навіть сплять не разом а по черзі і миються раз на тиждень щоб вручну зняти показчики з термометра і передати морзянкою в центр. Коли бабка порізала руку то не змогла поїхати до лікаря. Бо не можна відпроситись і машин ніц нема.
Прочитати можна за адресою http://www.yaplakal.com/forum2/topic1964829.html
Вирощують цибулю на підвіконні та топлять вуглем грубку щоб зігріти кроликів.
Вата любить героїзм та співчуває. Пропонує поставити ГІТЕГи щоб бабка могла частіше підмиватись і кролики не мерзли.
РІТЕГ тому що коли працює генератор не працює антенна передавача.
Тобто кацапська технологія така: вийти на мороз і переписати данні на папірець - зайти в дом і зарядити генератором старі акумулятори - виключити генератор і від акумуляторів відправити данні. Нагріти для кроликів приміщення. Повторити 8 раз на добу.
Зустрічайте: типова автоматична метеостанція Аляски.

Це саме типова і відносно не дорога: вимірює стандартні кліматичні змінні, включаючи опади, температуру і тиск повітря, швидкість і напрямок вітру, глибину снігу і тривалість снігопада, радіацію від сонця, видимість visibility тобто туман чи тучі чи сонце.
Станція записує щось у себе і все передає до мережі для подальшої автоматичної обробки та аналіза.
Закупівельна вартість станції менше ціни автомобіля. Станція не боїться ураганів та ведмедів. В середньому відвідування станцій раз на рік. Наприклад сонячну панель поміняти чи переорієнтувати антену після урагану. Дві людини на всю Аляску то роблять. Десь на 16-20 станцій.
В 9 випадків з 10 героїзм на пост-совку нафіг не треба. Не потрібна "бітва за уражай", треба купити комбайн. Оце і є ефективність.
Community Info