духовно-нравственная работа над кацапами (yumjaagiin) wrote in bitter_onion,
духовно-нравственная работа над кацапами
yumjaagiin
bitter_onion

Через дупу до гландів. Або про ефективність

Є в мене приятель кліматолог якийсь чи шось типу того. Сам він начебто колишній росіянин але женився на файній дівчині кліматологині і вже багато років живуть десь в США. Здається вже паспорти США мають. Любить почитати про духовність і подякувати богові шо втік з того пекла.

Історія не про нього. Історія про ефективність яку мені розпопвів той приятель.
Тут на ватному Йаплакал другий день поцреоти всіх кольорів наярюють на героїзм сімейної пари. Бабка та не старий мужик навіть сплять не разом а по черзі і миються раз на тиждень щоб вручну зняти показчики з термометра і передати морзянкою в центр. Коли бабка порізала руку то не змогла поїхати до лікаря. Бо не можна відпроситись і машин ніц нема.
Прочитати можна за адресою http://www.yaplakal.com/forum2/topic1964829.html
Вирощують цибулю на підвіконні та топлять вуглем грубку щоб зігріти кроликів.

Вата любить героїзм та співчуває. Пропонує поставити ГІТЕГи щоб бабка могла частіше підмиватись і кролики не мерзли.
РІТЕГ тому що коли працює генератор не працює антенна передавача.
Тобто кацапська технологія така: вийти на мороз і переписати данні на папірець - зайти в дом і зарядити генератором старі акумулятори - виключити генератор і від акумуляторів відправити данні. Нагріти для кроликів приміщення. Повторити 8 раз на добу.


Зустрічайте: типова автоматична метеостанція Аляски.

Це саме типова і відносно не дорога: вимірює стандартні кліматичні змінні, включаючи опади, температуру і тиск повітря, швидкість і напрямок вітру, глибину снігу і тривалість снігопада, радіацію від сонця, видимість visibility тобто туман чи тучі чи сонце.
Станція записує щось у себе і все передає до мережі для подальшої автоматичної обробки та аналіза.
Закупівельна вартість станції менше ціни автомобіля. Станція не боїться ураганів та ведмедів. В середньому відвідування станцій раз на рік. Наприклад сонячну панель поміняти чи переорієнтувати антену після урагану. Дві людини на всю Аляску то роблять. Десь на 16-20 станцій.В 9 випадків з 10 героїзм на пост-совку нафіг не треба. Не потрібна "бітва за уражай", треба купити комбайн. Оце і є ефективність.
Subscribe
promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments