alexdasty wrote in bitter_onion

Квінтесенція зебілізма

Пройшло не так багато часу, але новообраний  вже стиг відмітися практично скрізь. Підтерся Конституцією, порушив Закон про люстрації, порушив власні обіцянки з нагуріційного спічу і таке інше. Скоро у нас не буде жодного закону України , який би не порушив припищдент або його зе-бобіки.

Показова на це реакція зебільного лохорату. Рівень підтримки СЛУГИ УРОДА впав з 52 до 48% АЛЕ! Основна маса зебілів  у глибині своєї упоротості радіє — ЯКОГО ПОЦА вибрали!!! Хіба Порошенко зміг би так на роялі збацати МУРКУ і що характерно — НЕ РУКАМИ!! Далі  більше — нові обличчя: вилізло кучмО, яке зразу заявило — на мого зятя Піню через ваші йобані війни наклали ембарго! Треба перестати стріляти, відійти до Києва, стати у потрібну позу і ФСЕ! Кацапи вас звісно виїбуть і що з того? Зато Піня почне їм продавати труби великого діаметру для нафтопроводів(це коли я був припиздентом підігнав йому трошки заводиків). Далі більше у кучмО та його кодлм  уже точаться дискусії що Україна має сплатити  «вільним» ріспуьлікам Лугандяо та Донбасяо контрибуцію, а прес-аташе мамзель МАндель чи МЕндель і зараз розповідає, що це ВСУ стріляли по мирним школам та донбасянам і ВААБЩЕ! Треба платити пенсії і контрибуції, заодно підставити сраку кацапам.

 А всього то було — по приколу — проголусуй проти Пороха — і отримай повний пиздець країні.

Зебіли, покращення не за горами, раніше ви, як зразкові люмпени їли хліб без солі, тепер залишилося доїсти хера, правда теж без солі.

Радійте! ЕПОХА радості ЗЕБІЛІВ переходить у фінальну стадію.

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded 

lampika

lampika

June 9 2019, 19:41:57 UTC

Best
Це у нас бомбить, а бидло таке каже:
Чувак розповідає "іхав в поїзді, вночі все ніяк не заспокоювались військові з АТО. На них поскаржились, а ті ображаються що "Ми там за вас воювали, маємо право".
Бидлан на цю розповідь відповідає "Коли вже їх вистріляють, заїбали. Ніби вони безкоштовно там. Самі ж на контракт пішли". І це навіть не вата, це умовно україномовне бидло зелеботське. Я це зі сторони чув. З одного боку хочеться "взять і уєбать", а з іншого розумію що це просто тупе бидло, ну як тварина, йому неможливо логічно щось пояснювати, лише сцяти в очі. Тобто якби Зеленський такому лохторату захотів реально чесно щось добре наобіцяти, то нічого не вийшло би - ну тупе воно, йому треба догоджати зрозуміли простими обіцянками, навіть брехливими.
PS. Щоб покращити життя бидла, необхідно їх регулярно пиздити, найобувати, використовувати їх останні можливості, інакше забухають і подохнуть. Бидло повинне страждати щоб розвиватись. Але повинне мати приклад здорового життя, інакше навіть в повній жопі не усвідомить глибини падіння.