духовно-нравственная работа над кацапами (yumjaagiin) wrote in bitter_onion,
духовно-нравственная работа над кацапами
yumjaagiin
bitter_onion

Партія Шарія

Електоральні настрої українців чітко показали чому Андрій Полтава не може декілька років зареєструвати партію а ідіозний Толєг Шарій то зробив просто.

І справа навіть не в тому що хтось з олігархів чи Кремль дав гроші Шарію.
Справа власне в українцях. Які вибрали Зеленського.

А Шарій йде карати тупих хахлів."Я не розповідатиму вам про те, що ми писатимемо якісь суперважливі закони, що ми прийдемо і ви отримаєте європейські пенсії і так далі. Ні, ми йдемо карати. Вогнем і мечем. Якщо ми пройдемо, то це буде найвеселіша після обрання Зеленського подія". І 25% українців.

Що відомо про Анатолія Шарія?
Відомий в інтернеті українофоб родом з Києва, відеоблогер, колишній журналіст, російський пропагандист. З 2014 року зняв чимало відеороликів з їдкою критикою української влади з перекручуванням фактів, упередженістю, прикрашанням, сарказмом та явною проросійською риторикою. Рідна сестра Олена називає Анатолія аферистом, злодієм і педофілом.

У так званій своїй журналістиці Шарій з’явився в 2005 році у віці 27 років. До того був завсідником казино з яскраво вираженою ігровою залежністю. Грати почав у 17 років і за 9 років гульні встиг спустити сотні тисяч доларів.

Паспорт Шарій отримав тільки у віці 25. Для отримання документа була потрібна виписка з військкомату. Але в армії Шарій не служив, а щоб уникнути військової служби, за даними ЗМІ, – викрав з військкомату особисту справу.

https://24tv.ua/ukrayina_tag1119


Що скажете,
українці та хахли?
Tags: Україна, політика
Subscribe

Recent Posts from This Community

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 33 comments

Bestauburn_daddy

June 9 2019, 09:56:31 UTC 1 year ago

 • New comment
"подаренная" партия требует перерегистрации, как и партия, прикупленная шарием - хотя бы потому, что меняется название и руководство партии. И вот тут "засинає сумління та прокидається корупція..."
Полтава одразу сказав, що рухатиметься лише за законом без будь-яких "віддячень" чиновникам та клеркам. Але начебто він партію все ж наразі переєстрував, от лишень тепер немає часу для проведення реальної передвиборчої кампанії та розбудови партійної структури на місцях, навіть якщо вибори відбудуться восени.
Тому Полтава наразі й доєднався до ЄС.

Recent Posts from This Community