духовно-нравственная работа над кацапами (yumjaagiin) wrote in bitter_onion,
духовно-нравственная работа над кацапами
yumjaagiin
bitter_onion

Плагіат Зеленським промови Порошенка пояснили водночас і незмінністю позицій, і диверсією

Шизофренія Узеленського:

Прес-секретар президента України Юлія Мендель пояснила місцями дослівну схожість виступів Володимира Зеленського і Петра Порошенка незмінністю позиції України після зміни керівництва держави.
За словами Мендель, президент вичитував усі написані для нього промови.
"І якщо він не згоден з повідомленнями, то він їх міняв. Якщо президент Зеленський погодився з цими меседжами, які вчора промовив, це означає тільки позитив для України, оскільки під час зміни керівництва не змінюється позиція України, ми залишаємося на європейському та євроатлантичному курсах і, звичайно, визнаємо, що Росія є агресором", - підкреслила прес-секретар президента.

В АП запевнили, що в разі підтвердження приватної співпраці державних службовців МЗС з Петром Порошенком будуть зроблені жорсткі управлінські, дисциплінарні та кадрові висновки.
"Попередньо встановлено, що співробітники МЗС України, які готували тези для брифінгу Президента Володимира Зеленського, паралельно продовжували працювати на Петра Порошенка. При цьому зміст і порядок денний переговорів Володимира Зеленського з керівниками ЄС і НАТО формувалися окремо співробітниками Адміністрації Президента України. Тому представники попередньої влади не мали впливу на питання, які Президент Володимир Зеленський обговорював з європейськими партнерами і друзями України", - йдеться в повідомленні.
"Розцінюємо це як диверсію з боку окремих співробітників Міністерства закордонних справ і свідому провокацію з боку команди Петра Порошенка", - підкреслили в Зеленського.

Классика жанра: Голобородько то есть Голохвастов

https://www.youtube.com/watch?v=mCteCZyKVvM
#Зеленський #Зеленский #шизофренія #ловинаркомана
Tags: Зеленский/Слуга Народа
Subscribe

 • Практическая иллюстрация применения метода пропаганды «40 на 60»

  В условиях максимально высокого риска полномасштабной войны с Фашистской Федерацией говорить о войне информационной представляется делом…

 • Ситуация

  Вава Зильоный идёт на второй срок. Нарушив опять свои обещания. Как обычно, впрочем. Поэтому тренируется на мелочи типа Мертвечука и 3 каналах РФ…

 • Лишняя хромосома

  Прямая речь ватной портянки avmalgin (картинка кликабельна 2 раза) Среди них нет и не может быть людей.

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments