духовно-нравственная работа над кацапами (yumjaagiin) wrote in bitter_onion,
духовно-нравственная работа над кацапами
yumjaagiin
bitter_onion

Слухання в суді ООН за позовом України проти Росії: виступ Олени Зеркаль

Позов до Міжнародного суду ООН Україна подала у січні 2017 року з метою притягнення Росії до відповідальності за підтримку тероризму на Донбасі та дискримінацію етнічних українців і кримських татар в окупованому Криму.
Україна закликає Міжнародний суд ООН ухвалити цього тижня рішення про наявність юрисдикції розглядати справу за українським позовом до Росії.


https://www.youtube.com/watch?v=-1AgpfJINpM

"У той час, як Україна звертається до вас за правосуддям, Росія щосили прагне його уникнути... Росія не хоче, щоб цей Суд розглядав справу України по суті. Натомість вона намагається створити альтернативну реальність та маніпулювати фактами... Росія передчасно вимагає обговорити факти на цьому тижні, оскільки на стадії розгляду по суті, з повним та належним вивченням усіх доказів, Росія не зможе захистити свою поведінку. Однак цього тижня перед вами стоїть єдине питання - це питання юрисдикції", - зазначила Зеркаль.
Вона акцентувала, що 3 червня Росія показала своє зневажливе ставлення до міжнародного права, і така її поведінка спостерігається впродовж щонайменше останніх 5 років на всіх міжнародних майданчиках.
"Росія вчинила численні порушення міжнародного права, і вона прагне уникнути відповідальності за все без винятку. У результаті виникає відчуття наділеності правом зневажати право, без жодних наслідків. Росія продовжує спотворювати цю справу, представляючи її як політично вмотивовану та штучну... Наша реакція на цей російський наратив проста: ми нічого не приховуємо і нічого не спотворюємо. Справжній зміст спору, який ви розглядаєте, полягає у тлумаченні та застосуванні Міжнародної конвенції про боротьбу із фінансуванням тероризму (ICSFT) та Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації (CERD). Крапка", - наголосила Зеркаль.


https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/2714306-sud-oon-mae-pidtverditi-naavnist-urisdikcii-u-pozovi-ukraini-proti-rosii-zerkal.html
https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/2714327-zataguvanna-i-bezdialnist-u-gaazi-rozibrali-zlovzivanna-rosii-v-sudi.html
Tags: Европа, Україна, вата
Subscribe
promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment