Менахем Безутешный (dynamo) wrote in bitter_onion,
Менахем Безутешный
dynamo
bitter_onion

Доктор Зе та Мiстер Ленський

З аналiзами, доречi, така ж сама фiгня трапилась.

Я зрозумів. Ми стали свідками того, як класика англійської літератури стає реальністю на наших теренах.

Не дарма сер Роберт Луіс Стівенсон лякав мене в дитинстві своєю "Дивною історєю доктора Джекіла і містера Хайда". Ні, не дарма.

Хто б міг подумати, що він ще в XIX сторіччі вангував нашу реальність і намагався підготувати нас до президентства Володимира Олександровича Зеленського.

З приголомшуючою ясністю я тількі що збагнув весь жах ситуації.

Не інакше як пан Зеленський став жертвою наукового експерименту по розділенню сутності людини на лиху і добру. Назвемо їх для простоти доктор Зе і містер Ленський.

Дивіться, все ж збігається, трясця королеви матері!

Спочатку добрий Зе жахається роздутому штату адміністрації президента та обіцяє зменшити його. А наступного тижня містер Хайд, тьху, Ленський, бере і мерзотно хіхікаючи створює майже вдвічі більший апарат.

Світла половина президента справедливо обурюється тим, що попередник призначав на деякі пости своїх знайомих та бізнес-партнерів. Але не проходить і тижня, як паскуда Ленський признача на усі пости навкруги себе співробітників Кварталу, друзів дитинства, іх родичів і кумів.

Доктор Зе воліє скинутись із ТБ каналом "Прямий", щоб купити родині загиблих шахтарів квартиру, але містеру Ленському насрати на страждання українців, тож він просто забива на обіцянку. І канал Прямий самотужки купляє квартиру.

Далі більше. Зе обіцяє зробити з СБУ справжній сікрет сервіс, який не буде кошмарити підприємців та взагалі не займатиметься економічними справами. Аж потім прокидається Темне Начало, і доручає СБУ припинити контрабанду в двотижневий строк.

Хто читав недавно Стівенсона? Чим воно там завершилось, і чи був там рецепт? Бо я забув, але щось мені здається добром воно не закінчилось.

Реально переживаю за нашого президента.

Tags: психіатрія
Subscribe

 • Зелибоба

  «Яндекс» запустил нейросеть «Зелибоба», которая дописывает любой текст. Но уже закрыл доступ — Технологии на TJ Технологию открыли раньше…

 • Опять про "вагнеровцев"

  Тут мне в голову пришла одна мысль. Поскольку я ни разу не публичное лицо и ни разу не политик(даже самый мелкий) , то имею право высказывать разные…

 • ПРОЦИШИН ОФІЦІЙНИЙ - МИНАЄ ДЕНЬ

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments