духовно-нравственная работа над кацапами (yumjaagiin) wrote in bitter_onion,
духовно-нравственная работа над кацапами
yumjaagiin
bitter_onion

Мелють повільно...

Йому завжди неймовірно везло. І взяли його по справі останнім і дали по мінімуму. Всього два роки та ще й вдома практично. А навесні того року взагалі пощастило піти в апалчєніє. Командиром зміг стати якби не ті кавказці. Зате живим ноги забрав звідти.
Після дезертирства він майже місяць відсидів в руїнах поки не зійшли синці від зброї на плечах. І СБУшник на кордоні був втомлений, тому після розповіді про те як він сидів у в'язниці а потім втік в з Лідіївки його безперешкодно пропустили на підконтрольну територію. З паспортом теж класно вийшло, термін то майже вийшов. "Так. Бабу намутив та ще й на кордоні з Угорщиною, машина є, паспорт угорський. Заведу ще дитину і заживу тихо і спокійно. Навіть контрабас кину", - раптово Паша захотів затишку, забути всю цю війну і почати все з чистого аркуша. "Нове життя!"

*

Вранці він зняв червоно-біло-зелений прапорець і повісив український - чекала поїздка з вагітною дружиною до Львова а там угорська прапор особливо не люблять. Дорога як повідомляв місцевий форум була нормальною, ВСУ які приїхали вправляти мізки Орбану практично всі зійшли з траси і пробок не було.

Але пробка була. Під Мукачеко. Було видно, як попереду колона плямисто-зелених машин стояла зайнявши всю смугу. Військовий регулювальник в жовтому жилеті з прапорцем примудрявся курити, лаятися в радіо, сьорбати з пляшки Пепсі і бігати з одного узбіччя на іншу.

- камандір, долго ждать? У мєня жена бєрєменная.
- "Військова колона...", - автоматично почав було говорити солдат а потім раптово замовк і його рука рефлекторно пішла вниз...
І тут Паша його впізнав. Не стільки солдата скільки його шрам на щоці. Адже він сам його робив в травні 2014 року...

*

Рзворот.
Газ в підлогу.
Куди завгодно тільки звідси. Назад і в Угорщину.
Газ! Газ! Куди завгодно тільки не в'язниця.

*

У поворот машина майже вписалась. Не вистачило 30 сантиметрів. Довжини штик ножа.

Subscribe

promo bitter_onion Березень 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments