духовно-нравственная работа над кацапами (yumjaagiin) wrote in bitter_onion,
духовно-нравственная работа над кацапами
yumjaagiin
bitter_onion

Сімейно-лікарське

Вчора були у батьків, це Оболонь. Поки ходили до Сільпа зустріли колишнього педіатра, тепер сімейного лікаря.

За совка мені могли зранку визвати лікаря. Вона сідала на 24 здається тролейбус та їхала 6 зупинок. Між відвідуванням пацієнтів проходило 10-15 хвилин. Зайти з мороза, роздягнутись, подивитись горло, одягнутись, пройти 5-10 хвилин до наступного пацієнта. Плюс 20-30 хвилин від полікліники до свого участка і стільки ж додому. 100-120 рублєй, постійні перепади температур, постійні лікарняні.

Зараз вона сидить в кабінеті, менше хворіє та отримує нормальну платню. Якщо раніше бабки-мами дітей часто визивали лікаря потриндіти від скуки то тепер вони спілкуються в черзі (черга не більше 20 хвилин), заходять по справам і деякі з папірцями заміра температур з момента останнього візита до лікаря. Зарплата норм. Ефективність лікування начебто вище.

Доречі тепер у лікаря є клуб фанів, вони часто в ФБ запитують прості питання і знижують навантаження в робочий час.

Так що реформа Супрун діє.


P.S. Доречі у мене дві страховки. Моя особиста десь 2К грн на рік від АХА Стандарт та страховка від банку щось типу 200 грн на рік (емердженсі - ліки). Коли на початку квітня побив руки з лісапєта то витрат на лікування загалом не було. Хіба що раза три на таксі прокатався - з лікарні додому і ще раз зняти гіпс з руки. Обійшовся банківською, там десь 10К гривень залишилось. АХА загалом нуляча, там навіть допоможуть якщо якийсь гастрит-язва появиться і буде погано а не лише емердженсі.
А до війни теща навернулась на льду то витратили десь 5К (600 долларів) на ліки-рентгени і то без вартості нормальної палати.
А у мене пошкодження були важчі.

Tags: Україна, медицина/здоровье
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment