духовно-нравственная работа над кацапами (yumjaagiin) wrote in bitter_onion,
духовно-нравственная работа над кацапами
yumjaagiin
bitter_onion

Дорж Бату про Франческу, журналістику, космічний туризм і як стати космонавтом

Дорж Бату (Андрій Васильєв) — людина непересічна. За освітою історик-сходознавець, довгий час він працював журналістом — спочатку у рідній Бурятії, потім в Україні та США.
Вивчив в Україні мову краще ніж значна частина тих хто тут живе. Став журналістом на Інтері і десь ще (не пам'ятаю).
Через 10 років переїхав до Штатів і той переїзд став поворотним на його професійному шляху. 2013-го Дорж майже випадково потрапив до лабораторії, яка зокрема займалася розробками для #SpaceX. Маючи шалене бажання працювати у галузі аерокосмічних технологій, після кількох тренінгів та екзаменів він наблизився до космосу майже впритул — став оператором корекції траєкторій Центру керування польотами NASA. Проте журналістські навички і тут стали у пригоді — Дорж постійно публікував на своїй Facebook-сторінці невеличкі історії про нову роботу. Цієї весни онлайн-пости про космічні будні перетворилися на захопливу книжку «Франческа. Повелителька траєкторій». Головна героїня — сицилійка Франческа, колега Доржа, яка навіть на найвідповідальнішій посаді встигає жартувати та потрапляти у неймовірні пригоди.

Має офігенний фейсбук https://www.facebook.com/dorjebatuu


Це його інтерв'ю. Роздруківку давати не буду бо імперично вияснив - ніхто то не читає. Ті хто хочуть думати дивляться відео, ті хто не хочуть дивляться на опис відео і питають "де море відео".


https://www.youtube.com/watch?v=fb3-FOL0pNU

P.S. Власне ми свого часу так задовбали маму так що вона з'їздила до Львова влітку того року і купила його книгу, яку ми зачитали до дірок. Книгу описувати теж не буду. Просто купіть та прочитайте, вартість аж 150 гривень. Менше вартості сходити в кіно на блокбастер.
Tags: Україна, книги
Subscribe

Recent Posts from This Community

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments