Я вважав що математика-алгебра-геометрія потрібна бо то логіка а іноземну літературу треба викинути разом в вчителями. Бо комусь Майкл Крайтон комусь Річард Бах а в школі вимагають читати якогось руського Толстого який писав французською про Natasha Rostoff et Pierre Bezukhoff.
Це називається anticonformism. Вміння людини не приймати бездумно та безапеляційне чужі думки. Вміння думати та оцінювати. Чому воно нанзивається "нон" та має негативний присмак я не знаю. Мама казала тому що то пішло від кацапів.
Бути антиконформістом не складно. Треба читати перед сном і думати перед тим як погодитись з твердженням іншої людини. Читати треба для базових знань. Хто не любить читати той може дивитись відео чи слухати аудіокнигу.
Коли мені тут нарікали що у мене дофіга часу то була маячня. Часу у мене стільки ж скільки у вас от тіки ви в машині ставите кацапа Тіматі а я нормальних блогерів і аудіокнижки. У мене платний акаунт гугля і я зберігаю відео офлайн так що можу їх дивитись в метро чи поїзді Київ-Одеса. Тобто я вчусь коли є можливість.
Як антиконформіст я допускаю свободу слова. Більше того. Якщо людина з думкою більшості готова висказати щось розумними словами з логікою та термінами я завжди готовий послухати. Не погодитись але послухати.
Але я завжди прошу таких людей не маскуватись "я вєсь в бєлом а ви ідіоти".

Ваше бути в сінєбєлом за яника, ваше то лише постити жовто-блакитне за Пороха і зараз зелене за Узеленського.
Дарагой мой друг в білому.
Не треба писати "Переход на личности с Вашей стороны с модератором достоин наказания" тому що переходу не було. І загалом за це осудити навіть якби то було може виключно кліничний олігофрен або віруючий в ЗЕ.
І не треба звинувачувати дівчину з Рівного за те що вона по конституції вийшла з плакатом проти ЗЕ а потім написала в ФБ зіцпреЗЕдента що він бреше.
Вона не винна. Ні в чому. В принципі. І не може бути.
Отже між нами прірва. Узеленські постійно брешуть і пишуть маячню. І підмінюють поняття. І постійно наїзжають
"ггггггг аде цей п&&ер, який за зеленського тут рулив?" це не мій текст загалом.
"ггггггг аде цей п&&ер, який за зеленського тут рулив?" це не булінг про який ви говорили.
"ггггггг аде цей п&&ер, який за зеленського тут рулив?" це не образа конкретної людини
P.S.
Забув сказати. Зараз я читаю багато книжок з лінгвістики і слухаю багатьох блогерів. Тому мені елементарно легко поняти реальний зміст постів та коментарів.
Так шо мій дарагой друг в білому. Не маскуйтесь начебто ви за Пороха. По перше то смішно і невдало виглядає а по друге обманювати не можна. Вам як і ЗЕ це даром не минеться.
Будьте чесним зеватаром

І ще. Це не перехід на особистість. Це показ деяких перекручень термінів людиною. З проханням так більше не робити зі мною. Свобода слова це не свобода брехати.
Community Info