духовно-нравственная работа над кацапами (yumjaagiin) wrote in bitter_onion,
духовно-нравственная работа над кацапами
yumjaagiin
bitter_onion

Рівненьський пікет та судова шизофренія

Детектив. Або як мій ранок перетворився в повне і безпросвітне пекло.

19 квітня на Дар‘ю Коцюрубу складають протокол За Статтею 212-13 ч2 Кодексу України про адмінправопорушення за росповсюдження агітації без вихідних данних.

28 травня голова Нацполіції Сергій Князєв каже журналістам «...суд рівненський місцевий виніс рішення, де визнав дії працівників поліції законними, тому що він наклав стягнення на правопорушників. Навіть можу сказати яке – зауваження.»

В той же день мама Дар‘ї – Наталя забирає у суді конверт, в якому Постанова судді Сидорука. Згідно цієї Постанови, суд постановив «Провадження у справі про адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 212-13 КУпАП відносно Коцюруби Дар’ї Олександрівни закрити у зв’язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення».


Дар‘я публікує фото Постанови у ФБ і робить заяву, що Князєв сказав неправду. Ми про це пишемо.

Вночі поліція публікує іншу постанову цього ж судді по цій же справі, у якій "Застосувати до неповнолітньої Коцюруби Дар’ї Олександрівни за вчинення адміністративного правопорушення передбаченого ч.2 ст.212-14 КУпАП, захід впливу у виді попередженя."

Дві різні Постанови одного судді по одній і тій самій справі, одна в поліції, інша – видана мамі Даші під підпис. Різні. Протилежні.

Мій ранок перетворюється в пекло.

Як так?!

Помилка? Підробка?

В цій історії багато політики. Ми про цю історію пишемо. Не через політику, а для того, щоб аудиторія отримала максимум інформації. І тут таке.

Ми йдемо в суд. Ясне діло, ми одразу йдемо в суд.

В суд йде і мама. Чекає біля кабінета помічниці і секретарки судді Сидорука, він сам у відпустці, кажуть там. Мама Даші питає, мол, що ви мені дали?

Їй УВАГА кажуть, ми вам дали ПРОЕКТ рішення. Проект рішення з підписом судді?! Але відколи дають проекти? Чи просила вона давати проект? Проект у купі з повідомленням за підписом судді? В конверті? Кажуть, чекайте поки суддя вийде з відпустки.

Питаю у голови суду про коментар. Каже, зараз проведемо перевірку як так сталося. Пообіді прокоментуємо.

Мама йде в канцелярію, щоб написати заяву, щоб їй дали Постанову Сидорука, яка справжня. Їй в кацелярії ставлять печатку на ту Постанову, яку вона отримала учора.

Тепер маємо дві постанови суду. Обидві з печатками. Дві Постанови з різними рішеннями. Протилежними рішеннями. В суді не заперечують, що обидві постанови вийшли від них. Не заперечують. Розбираються. Підписи судді на постановах відрізняються, за моєю скромною оцінкою. Голова суду переконує мене, що хоче розібратися.

АПД: судовий реєстр я вивчала увесь ранок. Там не було жодної постанови
Взято у emiliozk
Tags: Зеленский/Слуга Народа
Subscribe

Recent Posts from This Community

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments