Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Дуже дякую всім. Голосування (нагадування)

хто не говорив тут про віруючих в ЗЕ що вони "зебіли" вже цілу добу. То як кидати курити, важко перші 3 доби. А потім легше.
І про порохоботів кацапських фраз начебто не було.
Отже - дякую!
Захочете писати - пишіть як Лук чи Митець. А не повторюйте кацапське про порохоботів чи трольте тих, хто за ЗЕ "зебілами".


Забув сказати: ще дякую тим, хто продовжує війну з трутнями та гнідьонишами саме в біттер-оніон. Я згадав, як десь в 93 році їздив в Одесу та жив в одеському дворі де тьотя Сара сварила свого Вову виключно публічно. А от дома вони явно цілувались - коли Вова був в квартирі була тиша. Та й три їх дитини натякали що ані нє браняца а тєшацца.
Якшо шо, то проовжуйте, ми тут конкурс зробимо - краща назва комьюніті для вашого срачєльніка.  Як колишній фідошник я пропоную "тут всє насрьом" як базову ідею.Нагадую, що ми обговорюємо питання "що змінити на краще в комьюніті".

Прошу всіх пройти опитування та надати пропозиції ТУТ

Tags: адміністративне, технічне
Subscribe
promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 31 comments