духовно-нравственная работа над кацапами (yumjaagiin) wrote in bitter_onion,
духовно-нравственная работа над кацапами
yumjaagiin
bitter_onion

Зеленський та його бидло

Отже, неповнолітній, яку "запросили" до поліції без батьків, перегороджують дорогу до вільного виходу з відділку, кажуть, що вона затримана, але Зеленський пише "затримання не було".

Поясніть хтось людині, у нього ж там цілий юрист тіпа голова АП, що з моменту, коли представники правоохоронних органів не дають тобі вільно пересуватись - це і є де-факто початок затримання.

А затримання неповнолітньої, примушення її до дачі якихось свідчень, вчинення на неї психологічного тиску - це не "могли діяти м'якіше" - це "перевищення влади та службових повноважень" представником правоохоронного органу, злочин.

Гидотний випадок.

Апдейт: під постом Зеленського відкоментила дівчина. Під її коментом прихильники Зеленського влаштували їй масовий булінг, в тому числі апелюючи до зовнішності. Булінг неповнолітньої. Масовий мережевий. На сторінці чинного президента. Ці коменти не видаляють адміни.

Найбільший ад, який зараз відбувається - це масовий мережевий булінг неповнолітньої затриманої під постом президента, в гілці під її коментом.

їй пишуть образливі слова, коментують її зовнішність, кажуть, що вона неосвічена, розповідають, що її треба "переїхати бульдозером", "розстріляти" тощо.

А, ще фірмовий почерк з Ольгіно - на різні лади стібуть і перекручують прізвище.

Масово булять неповнолітню на офіційній сторінці президента. Адмінам сторінки ок, ці коменти висять вже годину і продовжують валитись.

Ще з методичок у тих коментах:

- давай докази, що тебе затримали;
- аудіо - не доказ;
- раз ти пишеш в фб, значить не затримана;
- раз не затримана - то тебе і не затримували (логіка огонь)
- акція проплачена.

Я зробила скріни (щоб був доказ, в тому числі того, скільки часу висять ці коменти), але викладати їх не буду.

Апдейт. Що можна зробити:

- написати дівчині підтримуючих коментів;
- поскаржитись на коменти з булінгом;
- написати на сторінку Зеленського повідомлення (адмінам), щоб почистили негайно той ад і заблокували коменти, якщо потрібно.P.S. Очікувано жодний з місцевих зільоних промовчав в попередньому пості і точно промовчить тут. Оні нівінаватие жи... І затримання не було... А то шо роблять як ольгінци так то соупадєніє

Tags: Зеленский/Слуга Народа
Subscribe

Recent Posts from This Community

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments