Некомпетентний імпотент.

Довго думав над визначенням нообраного. І от надумав.

Навряд чи хто сумнівається у його некомпетентності? Хаотичні призначення з порушенням всього що можна порушити показали — персонаж не здатний розібратися не те що у юридичних тонкощах своєї діяльності, він не може розібратися ні у чому.

Чому імпотент? Все по Бібілії — до сходу сонця тричі відрікся від своїх слів.

Закон про імпічмент президента, призначення дружбанів? Він не може відповідати за свої слова перед народом. Він взагалі  не може управляти чим би то не було. За нього говорили, а він тихо брехав. Зараз наступає момент істини, зеботи починають прозрівати, але не так швидко, як треба. Заява зе у ФБ, що ми дотиснемо ВР по прийняттю доповнень до закону про вибори парламенти, були без всякого сорому опублікована, хоч у змінах він знову насрав усім на голову. Списки то залишив закритими. Був прокинутий ВР. Тепер у нас веселе літо, думаю буде багато позовів до зе за його  некомпетенту діяльність. До речі чекаємо на його реакцію щодо петиції. Думаю вона буде у стилі САМ ДУРАК, а я ДАРТАНЬЯН презедент.

Да і саме головне — це референдум по завданню хуйла. Всі мають прийняти рішення мир з кацапами на їх умовах і просрання всього здобутого чи війна до перемоги на наших умовах. Вже є флеш-моби з посиланням зе у сраку. Тут він переверших ВСІХ і ВСЯ. На четвертий день президенства щоб тебе посилдали у сраку? Це треба бути повністю некомпетентним імпотентом. 

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded