Ітогі падвєдьом

Перед нами пройшло 3 дні арла і сокола.

Які можна зробити висновки? Новообраний брехлива та не самостійна істота.

День перший. 20 травня 2019 року.

1. Спіч про те що і як треба робити, при цьому використання Конституції ц якості туалетного паперу (заява про розпуск ВР).

День другий, 21 травня 2019 року.

2. Порушення закону про люстрацію  — призначення Богдана головою АП, менше порушення — зникнення указу № 309 з сайту без повідомлення причин, та зникнення Богдана з списку люстрованих сайту Мінюсту.

День третій, 22 травня 2019 року.

3. Призначення начальником ГШ Хомчака з порушенням процедури,  призначення  першим заступником Голови СБУ- начальником Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління СБУ  І.Баканова — друга дитинства, (див. день перший — спіч — ніякого кумовства, дружжніх призначень і т.п.) Освіта Баканова — Академія праці, соціальних відносин. Непоганий проффесіанал? Тепер за боротьбу з корупцією можна не хвилюватися?

Подано на розгляд ВР зміни до закону про вибори народних депутатів і ЧУДО! Не треба відкритих списків! (див. спіч новообраного), а треба закриті списки та зменшення до 3% процентів прохідного бар«єру. Бо до виборів може і 5% не залишитися?

Зеботи, мені здіється, вам посцяли не в очі, а в рота. Бо за два дні переобутися — тут навіть рибки гуппі почнуть щось підозрювати.

Щодо закритих списків — якщо з сайту презЕдента зникають укази, то у списках можна буде робити перестановки і після обрання.

Про те що вас наїбали, зеботи, було ясно одразу, але швидкість вашого імєнія просто вражає

promo bitter_onion Березень 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded