serjio_pereira (serjio_pereira) wrote in bitter_onion,
serjio_pereira
serjio_pereira
bitter_onion

Затримали?

"У середу зранку вісім військовослужбовців Збройних сил були затримані бойовиками окупованих районів Донецької області".
Про це повідомляє прес-служба Операції об'єднаних сил у Facebook.
Зазначається, що за попередньою інформацією,
"…військові, рухаючись на вантажному автомобілі в районі населеного пункту Новотроїцьке, відхилилися від визначеного маршруту і потрапили на окуповану територію, де були затримані бойовиками збройних формувань РФ."
"Командування Об’єднаних сил вживає всіх можливих заходів для визначення місця перебування та повернення військовослужбовців", — йдеться у повідомленні.
~~~~~~~~~~~~~~~~
"…де були затримані бойовиками збройних формувань РФ"?
Пробачте, будь ласка, але я нифуя не зрозумів. Як це "затримані"? Затримати може поліція зловмисника. Може жінка затримати свого чоловіка, коли він збирається піти з друзями до пивбару. А військовослужбовців може затримати лише військова комендатура, чи військовий патруль. Але свій патруль, та своя комендатура. Це зрозуміло, панове військові журналізди? А коли йде війна, то військовослужбовці потрапляють у полон. Потрапити у полон можна теж по різному; непритомним, втративши свідомість від контузії, чи поранення, чи піднявши руки, не виказав збройного опору. Здається мені, що друге вірогідніше.
Tags: дебилы блядь...
Subscribe
promo bitter_onion март 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments