духовно-нравственная работа над кацапами (yumjaagiin) wrote in bitter_onion,
духовно-нравственная работа над кацапами
yumjaagiin
bitter_onion

Розбалував вас Порошенко.

Розбалував вас Порошенко. Ви думали що ситуація коли людина за власний кошт починає рятувати Україну від ворогів зовнішніх (кацапи) і внутрішніх (малороси) - це норма. І ви можете йому в спину кричати про свинарчуків, давати дурні поради під руку коли він працює, розказувати що він все не так робить - а він продовжуватиме своє робить не сподіваючись на нагороду.
Ну ок, знайшли ви одного такого дурня. А потім вигнали і думали що естафетну паличку підхоплять інші.
"а от є Кабмін, там же нормальні люди зібрались..." а нормальні люди сказали вам іти нахрєн і подали у відставку. Єбіться самі з вашим преЗедентом. Це вам нема куди діватись, а у них грошей вистачить і закордоном прожить.
"ну от ще є Верховна Рада, вона буде відстоювати Україну..." - рілі? Ви справді думаєте що наші депутати готові знищити свою кар'єру, віддати свої статки, ризикувати своєю свободою та навіть життям - заради того щоб рятувати Україну від власних виборців? Що вони будуть працювати поки ви будете їм в спини кричати про корупцію та вимагати припинити заважати преЗеденту робити всім зарплату по 4 тисячі доларів? Розумні люди вчаться на чужих помилках, а депутати - розумні. Вони бачать як українці ставляться до Порошенка і не хочуть собі такої долі.
Тому розслабтеся: так, Україна (і українська економіка в першу чергу) починає падати. Але ніхто не буде рятувати Україну поки вона летить у штопор. Нема дурних. Можливо потім на уламках щось виросте. А може й ні. Історія знає різні приклади

Олександр Борисенко тут
Tags: Порошенко, думка
Subscribe

promo bitter_onion Березень 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment