духовно-нравственная работа над кацапами (yumjaagiin) wrote in bitter_onion,
духовно-нравственная работа над кацапами
yumjaagiin
bitter_onion

Чому Зєля в Турції це погано

Вперше я потрапив на судно років в 10. Це був величезний балкер довжиною з футбольне поле і здатний перевозити кілька тисяч тонн вантажу.
Друзі батька напередодні ввечері показали його в порту і пообіцяли вранці туди відвести. Я зачаровано дивився на чорні боки і яскраво білу надбудову заввишки з багатоповерховий будинок. Я вже хотів стати моряком.

Рано вранці вони за нами заїхали і ми рванули в порт.Судно чекало завантаження товару але постачальник десь там запізнювався. Моряки ніколи не байдикують. У погану погоду моряки прибирають на судні а в гарну боряться з іржою ззовні. Спочатку вони збивають її а потім зачищають гріндерами та шліфмашинами. Зачистивши іржу, бики і осли, як називають простих матросів, наносять грунт а ще через добу фарбують в потрібний колір. Сходи зеленим або синім, місця змащення і небезпечні зони червоним кольором. Шосб було жовтим але не пам'ятаю що. Напевно навіть є спеціальний стандарт як що фарбувати.
Старший або другий помічник капітана разом з боцманом кожен ранок і вечір інспектують швидкість і якість робіт а потім записують в логбукі.

Мені пощастило, татового друга міняли на іншу людину. Хоча судно стояло в українському порту, прапор у нього був здається ліберійський. Тому міняли не старпома на старпома а чіфа на чіфа. Я був представлений усім їм і включений до делегації з умовою нічого не чіпати, не падати з корабля і загалом не відсвічувати і не триндіти. Я намагався справити гарне враження і допомагав усіма силами в поході від бака до корми і від містка до машинного відділення. Старий чиф йшов і говорив мало зрозумілі мені слова, новий постійно ставив якісь питання і говорив боцману "запишіть на пам'ять". За три години вони обійшли весь корабель, списавши мінімум один тонку зошит проблемами. Реальними і потенційними. Писав боцман писав і я своїм дитячими буквами. Третій трюм підлаштувати чи якийсь лівий задній балласт тре перевірити...

Потім вони пішли в їдальню, мес-рум по їхньому. Тому я до вивчення англійської мови я був впевнений що мес це їжа а не бардак. А одразу після обіду вони пішли в офіс а мені дозволили трохи пофарбувати і попрацювати фліфмашинкою.

До вечора татів друг був виснажений питаннями більше ніж я фізично, хоча я намотав на кораблі з десяток кілометрів, нанюхавшись фарби і зв'язавши сотню різних вузлів.

"За судно я спокійний", - почув я від його, - "новачок змучив мене правильними запитаннями. Думаю що він вже завтра до обіду увійде в курс справи повністю".


-=##=-


Коли ми бачили що Зеленський просрав місяць замість того щоб вчитись у Пороха як працює держава ми не бачили що він планує бути довго капітаном. І за судно я б спокійним не був.
Tags: Зеленский/Слуга Народа
Subscribe

Recent Posts from This Community

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments