духовно-нравственная работа над кацапами (yumjaagiin) wrote in bitter_onion,
духовно-нравственная работа над кацапами
yumjaagiin
bitter_onion

Доросле життя

З приємним відчуттям гарно виконаного обов'язку Деніс, Ден для своїх, поставив жирного плюса навпроти свого кандидата а навпроти іншого написав "жид і борига".Зробив селфі та закинув в Інстаграм. Опустив бюлетень в урну. І розлочив екран. Машка, зрозуміло, лайкнула першою. Він війшов на поріг школи і обійняв її. Машка була малолєткой і голосувати могла лише за два роки.
Вони швиденько перебігли Електротехнічну і зупинились біля ларьку. "Парламент", - сказав Ден и показав паспорта. Продавець ще не звик що йому повних 18 років. Вони закурили і пішли далі в сторону Генерала Ватутіна, пройтись уздовж каналу.

Ден вступав в доросле життя. Поки Машка мріяла про весільне плаття він з суворим обличчям планував далеко наперед.
"В травні здати ЗНО. На початку літа поступити в ВУЗ щоб в армию не загребли. На щастя мій кандидат закінчить війну і після вишу армія мені не світить. Або поїду в Польщу лаштувати мотоцикли".

Нові визови дорослого життя одночасно тривожили і наповнювали Дена непозбувною бентегою.
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 12 comments