духовно-нравственная работа над кацапами (yumjaagiin) wrote in bitter_onion,
духовно-нравственная работа над кацапами
yumjaagiin
bitter_onion

Загайська знову вийшла заміж

- Твоя Загайська заміж вийшла, - багатозначно заявила дружина.
Я навіть здивувався. Загайська з тих, хто тримає рот відкритим навіть коли щось їсть. Я б точно знав і що розлучилась і що знову вийшла, бо з нею у нас були дивні відносини. Всі вважали що ми коханці, а я її навіть не цілував ніколи.Нє, пробував зрозуміло, але спробуй поцілувати дівчину тоді, коли вона несе веселі нісенітниці без перестанку. Короче, вважайте що в мене дві сестри - рідна та двоюрідна! Коли у нас появились сім'ї, ми продовжили дружбу і навіть домовилися що колись станемо кумами. Коли ж вона встигла розлучитися а потім заміж?
Але Фейсбук підтвердив - вчора вона вийшла заміж. Дядя Вітя, її батько, теж поздоровив. Лайк як і має бути.

- По перше вона не моя Загайська а чиясь. І до чого твої ревнощі? В нас нічого не було навіть в школі. По друге..
- Ой ну все. Але треба поздоровити. Може кумою стане як ви колись обіцяли друг другу.

Так як ми живемо через під'їзд, то швиденько хватанули шампаньоли і хлопавок і побігли в гості. Подзвонили в двері, стали кричати "вітаємо" і навіть пару пострілів зробили біля відчинених дверей.


"Блядь, як ви мене всі задрали! Я ж там в каментах писала що посварилася з Льохой і поставила статус "самотня". Потім помирилися але забула тоді поміняти статус. Ось блін повернула все назад і мене всі вітають, від Цукенберга до тата. Особливо тато - вітає другий день".

Зі своєї кімнати вийшов дядя Вітя і суворо заволав "Віка! Гості прийшли а на столі ніц нема. Ти що, перший раз заміжня?".

Subscribe

Recent Posts from This Community

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 13 comments

Recent Posts from This Community