духовно-нравственная работа над кацапами (yumjaagiin) wrote in bitter_onion,
духовно-нравственная работа над кацапами
yumjaagiin
bitter_onion

Проект "Немезида". Таємний нюрнберзький процес для чекістів

З юристом Олександром Бусарова ми зустрічаємося в мальовничому європейському містечку, де він живе вже більше року. Йому вдалося вивезти з Росії справжній скарб: десятки папок з документами Головної військової прокуратури, Верховного суду, ФСБ, СЗР, адміністрації Путіна, в тому числі з грифами "таємно" і "цілком таємно". Свій архів він називає проектом "Немезида" або "засекреченим Нюрнберзьким процесом".
Почалося все з сімейної історії. Нащадок офіцера НКВД, Олександр Бусаров став вивчати біографію свого розстріляного в 1939 році прадіда і його товаришів по службі в надії розібратися, як ці люди стали катами. І прийшов до висновку, що не всі були нелюдами за своєю природою, проте робота на злочинну організацію привела до душевної трансформації і перетворила їх на вбивць.

А якщо організація злочинна, то вона повинна постати перед судом. Але який може бути суд в країні, де офіцер КДБ є президентом, а вихідці зі спецслужб займають ключові пости на всіх рівнях?

Такий ланцюжок роздумів привела до народження спланованого плану. За задумом Олександра Бусарова, юридична машина путінської Росії повинна була, сама про те не відаючи, винести вирок чекістської системі.
Tags: исторические исследования, преступления кацапов, історичні дослідження
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments