духовно-нравственная работа над кацапами (yumjaagiin) wrote in bitter_onion,
духовно-нравственная работа над кацапами
yumjaagiin
bitter_onion

Блютуз колонки

З усіх боків до нас летить музон з дешевих блютус колонок.

Владімірскій централ від сусіда ліворуч. Це колишній мусор. Він мені ще давав постріляти зі свого пістолета по пустих консервних банках. Я попав три рази по банках і один раз в дятла який дурячив так що нічого не чув.
Справа якась какахвонія та реклама автосалону біля Борисполя. Дід справа приїзжа на іномаркє, потім лягає під свого Уазіка і тюнить його. Зараз Уазік вигляда як тачка для сафарі і скоро дід почне рибалити та полювати. Він та його жінка завжди мовчать. Мабуть і глухі тому радіо так громко.

З будинку за нами звучать мімнум дві колонки. Одна з якоюсь кіслатой а друга хрипить бо мабіла мабуть далеко.
З будинку вилазить якийсь чувак моїх років і шось мені кричить та маше руками. Махнув йому хоча начебто ніколи не бачив. Через пару хвилин він вдерається до нас і питає чи поділимось вуглем чи обрізками дерева для бібікю. Кажемо що в самих мало. Чувак бурчить "что ж сразу нє сказалі". Кажу йому що із за його радіо я ніхуя не чув і думав що він здоровається. Чувак уходить по багнюці в саду провалюючись майже по щіколотку. Земля з гімном заливається в його чорні Конверси за 3000 гривень.

Тільки що на їхній ганок вийшла його чувіха, кричить та маше руками. З їхніх колонок звучить якась суміш попси та хеві металу. Моя з хижою посмішкою маше у відповідь.
Мамзель йде до нас черпаючи в білі Конверси землю з гімном. "Здравствуйтє у вас бензопіла єсть?". Кажемо що нема і то правда бо віддали в ремонт. Чувіха бурчить "что ж сразу нє сказалі". Ми кажемо що ніхуя не чули із за тих колонок і вона уходить. Білі Конвеси стають кольору коров'ячого гімна.

В нас скоро не буде а ні землі а ні гімна.Із за тих їбучих блютус колонок.
Subscribe

 • А я иду такая вся в Дольче &Габанна ))

  «А я иду такая вся в Дольче &Габанна», или «Будут с водкою дебаты — отвечай: "Нет, ребяты-демократы, — только чай!" Это по поводу моего…

 • Если ты немного выпал из интернета

  Тут у нас оказывается гражданская война навернулась. А я в этот момент удовольствие от вкусной еды и хорошей компании получала. Фотки с копытами…

 • У них есть план...

  На вчерашней встрече с блогерами и "общественными деятелями" Подоляк заявил, что у презЕдента на столе лежит чёткий план выхода Украины из…

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments