духовно-нравственная работа над кацапами (yumjaagiin) wrote in bitter_onion,
духовно-нравственная работа над кацапами
yumjaagiin
bitter_onion

Алєксандра and Nikita

Алєксандра або Саша знемагала за красивим життям. Перші 18 років їй не щастило бо вона народилася не просто в Росії а в пегете Кесова Гора. Як говорили місцеві - Кєсарєва Гора. І то була правда, звідси за останні років 20 втікли двоє - дядя Мітя в суд і його дружина яку він уїбав сокирою по п'яні, тьотя Клава - в морг де експертиза.
Саша мріяла поїхати третьою з часів Путіна, але виїхати живою і нев буцегарню. Для того вона нишком розмістила свою анкету через Промпт на всіх пендоських форумах знайомств. Проблема була з-за сина Пахома, якого вона зачала від старшого брата. 18 років то дівчина але з дитиною то ереспешка як кричали в мережі масковскіє та амєріканскіє русскіє. А інші не розуміли її тексти.

Перед сном Алєксандра помолилась іконє свого святого. "Скорьій помощничє всєх, усєрдно к тєбє прібегаючіх, тьопльій прєт Госпадом предстоятєлє, святьій благоверный Алєксандр! Прізрі мілостівно на ньі нідостойньія і ніспошлі мне мужа нормальньія заместо того что бьіл у мя". Алєксандра перехрестілась та долила в лампаду останню олію в домі - "Лучєзарноє". Світло в домі погасло на хвилину, десь над вікном замайоріли ікони Невського, Сталіна та Гундяєва.
the Bat в нижньому куточку екрану став махати крилами. Новий лист від когось Nikita. translate.yandex.ru подумав та переклав "рєбьонок хорошьій, тьі прекрасна. Я люблю дєтєй. Я прієду в сєрєдінє іюля. Нікіта"


Біля її будинку зупинилася небачена в селі машина - білий Мерседес та ще з номерами самої Твері. Саша зрозуміла що це - Нікіта і вигукнула відрепетирувану фразу "Ай лав ю" і пригорнула до себе синішку Пахома. Вікно машини почало опускатися... Саша відкрила очі та... повторила вивчену фразу. "Ай лав ю".


*

Сьогодні Саша живе в партнерстві з Нікітою в районі Кастро, Сан Франциско. І нічого що Нікіта не нІкіта а нікітА, she/he is an enhanced body person, transgender and afro-american citizen.
Головне що Саша вирвалася з Росії і Кесової Гори живою. А її синочок Пахом скоро вийде заміж за Адебоуол Ссаню, сімейного адвоката, видатного ділавара LGBT Західного Узбережжя.

А Саша помститься пєндосам - проголосує за Путіна в консульстві РФ, 2790 Green St. Як тіко його знову відкриють.

Tags: лукоподражательство
Subscribe
Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 26 comments