alexdasty wrote in bitter_onion

Міфи та апокрифи

Якось непомітно пройшли дві дати 8 та 9 травня. Хто і що святкував у ці дні?

Почнемо з першого міфу — Великої Вітчизняної війни, яка буцімто почалася 22 червня 1941 року. Що передувало цій даті?

1 вересня 1939 року Німеччина напала на Польщу без буль-яких причин, просто за договором Молотова-Рібентроппа, в цей же день СРСР, як вірний союзник Німеччини мав також напасти на неї з протилежного краю, але Йосип Віссаріонович взяв паузу, і тільки 17 вересня вдарив у спину стікаючим кров«ю полякам. Польща пала, інтелігенція була розстріляна кордони переміщені вперед. Міфологія — допомога братському польському народу.

Не нагадує 2014 рік? Роки ідуть а політика хуйлостану не змінюється. 

Далі більше — 30 листопада 1939 року СРСР нападає на Фінляндію, під приводом, що фіни не дали створити морську базу на Ханко, але війна у радянській міфології оборонна. Кордони переміщені уперед.

Далі були Франція, Норвегія і інші крани Європи, захоплені Німеччиною. Комунікації розширяються та потреба у військах, хоча б у поліційних, починають зростати. Йосип Віссаріонович чекає коли війська Німеччини будуть зковані у Європі та Африці і починає розгортати Перший стратегічний ешелон армії вторгнення, за радянською міфологією — визвольної армії від німецьких фашистів, хоча фашисти були виключно італійськими, а націонал-соціалісти — німецькими, але це вже апокрифи.

Адольф Алоїзович починає прозрівати та розуміє, що СРСР — недоговірноздатний навіть у пакті Молотова-Рібентроппа, і не чекаючи удару, сам наносить удар по СРСР. Фронт рушиться, армія, яка непабєдімая і лєгендарная робить ноги, а Йосип Віссаріонович пропонує віддати А.А. все, що той хоче, але болгарське кіно не зростається.

У цей же час Й.В. спільно з уже кардинально новим союзником — Великобританією 25.08.1941 року підступно нападає на Іран та ділить його з англійцями. Чудесно, чи не так? Польщу пополам з А.А., Іран пополам з Черчілем? 

Але відчуття охуєнного пиздеця наближається дуже швидко. Танки та авіація армії СРСР втрачені, військові заводи частково демонтовано, частково зруйновано, армія розбіглась.

Тут на допомогу СРСР приходять НОВІ союзники, які надають літаки, автомашини, гармати та хімзаводи для виготовлення порохів та вибухівки. Знову міф від СРСР — ми і самі би пабєділі бєз єтіх всех. Апокриф — пизда б вам прийшла нешановні.

Далі звісно що, вєлікій палководец жюков у фронтальних атаках утилізує живу сили армій СРСР, а йому посилено допомагає такий персонаж, як мехліс, та виблядки від НКВС.

А тепер власне навіщо все це було написане.

8 травня Європа відзначає ( не святкує) день примирення, головне гасло якого — ніколи знову.

9 травня росія СВЯТКУЄ день перемоги над своїм союзником — Німеччиною, з поцоватим гаслом — магєм павтаріть.

Щодо неміфічної, а апокрифної Другої Світової війни, то вона почалася 1 вересня 1939, а закінчилася 2 вересня 1945 року. І всьому світові не цікаві міфічні ідеї головного політичного управління Червоної армії, коли і як вони кого перемогли.

Тож панове пора визначитися, ніколи знову чи будемо павтарять?

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded