духовно-нравственная работа над кацапами (yumjaagiin) wrote in bitter_onion,
духовно-нравственная работа над кацапами
yumjaagiin
bitter_onion

"Вже ніколи"

Він помирав. Всім своїм єством він відчував, що скоро помре. Другий, що був поруч, мабуть відчував те саме.
Оболонка постійно здригалася, вся система життєзабезпечення явно збоїла. Смак живильного розчину вже давно був іншим а ззовні прилітала дивня какафонія. До якихось шумів  приєднались ритмічні завивання якоїсь механічної штуковини.
"Скоро все скінчиться. Він перестане існувати. І Другий теж. Вони не зможуть торкнутись один одного чи погратись разом перед сном. Ніколи. Вже НІКОЛИ".

Раптом рівень життєвого розчину різко впав. "Лопнула Оболонка. Це смерть", - він ще жив але від цієї думки стало страшно - "Скоріше б повний кінець".
Він фізично відчув як в діру Оболонки випав Другий. Його буквально висосало в то невідоме середовище. В вакуумі той помре за лічені секунди. "Я буду наступним. Це кінець!".

Невідома сила виштовхнула його з Оболонки назовні. Світло було таке яскраве що він заплющив очі щоб не осліпнути назавжди. Щось страшно вдарило його в районі п'ятої точки і він заорав як востаннє в житті.

*

Десь над ним прозвучало "Теж хлопчик. Галя, крикни тому чорнявому в коридорі що двійня. Хай несе дві пляшки, в мене останні роди на зміні!"
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 17 comments