духовно-нравственная работа над кацапами (yumjaagiin) wrote in bitter_onion,
духовно-нравственная работа над кацапами
yumjaagiin
bitter_onion

Некомпетентність

Епічна некомпетентність пана Гетьманцева породжує епічне розчарування в очікуваннях змін економічної політики в Україні під час президенства пана Зеленского.

Що ж так епічно розчарувало? - Пан Гетьманцев заявив:

«Податкові ставки в Україні є одними з найнижчих у Європі, водночас як дефіцит Пенсійного фонду та Фонду соціального страхування величезний.

Беручи до уваги дефіцит, дворазове зниження ставки єдиного соцвнеску (ЄСВ) у 2016 році він назвав "бездумним популізмом".

Однак, як підкреслив він, спершу в країні потрібно вирішити проблеми "в адмініструванні, щодо корупційної складової, війни, забезпечення права власності та верховенства права", і тільки потім "думати про перегляд ставок [податків]".»

https://www.obozrevatel.com/…/najnizhchi-stavki-v-evropi-u-…

Шановний пан Danil Getmantsev

Насамперед, податкове навантаження визначає не тільки ставка податку, але і податкова база, яка в Україні і по податку на прибуток, і по податку на доходи фізичних осіб (яка майже не передбачає зменшення бази на витрати) далеко не найменші у Європі.

Щодо ставки ЄСВ, то в інших країнах ця ставка включає і медичне страхування, і накопичувальну пенсійну систему, і інші реальні послуги для платника.
В той же Естонії з 33% внеску: 13% це медична страховка, а 20% пенсійного внеску, який включає також накопичувальний рівень.

По-друге. Зменшення ставки ЄСВ з 42% до 22% призвело до збільшення надходження від ПДФО приблизно на 40 млрд щороку (з яких 25 млрд це детінізація).

За три роки втрати від зменшення ЄСВ вже повністю компенсовані і навіть бюджет отримує більше. Нагадаю: втрати склали приблизно 60 млрд (а враховуючи економію бюджету за рахунок ЄСВ від виплат бюджетникам, то це менше 50 млрд).

Пенсійний фонд банкрут не тому, що ставку знизили, а тому, що така система пенсійного забезпечення є зло, яке не може існувати навіть з економічної точки зору. Читайте з цього приводи детальний аналіз:
https://m.dt.ua/…/solidarna-pensiyna-sistema-zlochin-trival…

https://m.dt.ua/…/detinizaciya-zarplat-yak-vigrati-ne-progr…

https://m.dt.ua/…/zmenshennya-navantazhennya-na-fond-oplati…

Шановний пан Гетьманцев, очікування бізнесу від швидких економічних реформ зашкалюють!

Якщо все, на що ви здатні, - це косметичні правки частини податкового кодексу, пов`язані з адмініструванням та амністія капіталу, яка не на часі, то краще не гайте час, який для України зараз є питанням виживання, і припиніть формувати економічну політику команди Зе.

Я розумію який зараз у Вас період - від відчуття власної «афігенності» дух захоплює. Але Україна не може дозволити собі просрати ще п`ять років від некомпетентності осіб, які формують податкову політику.

Я сподіваюсь, бізнес спільнота відреагує вчасно і відповідно ситуаціїАлександр Соколовский Alexandr Olshanskiy Tatyana Shevtsova Anatoliy Amelin Andrii Ierashov Михаил Соколов Pavel SebastianovichVladimir Dubrovskiy Tretyakova Galina Тарас Козак Gennady Medvedev Андрій Журжій


Alexander ShemiatkinTags: Зеленский/Слуга Народа, думка, экономика
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment