alexdasty wrote in bitter_onion

Про програму ідеального кандидата ( ИМХО)

На відповідь пану Grzegorz Brzęczyszczykiewicz 

Програма ідеального кандидата.

1. Війна з росією може бути закінчена лише нашою перемогою або миром на НАШИХ умовах. Захоплені території мають бути повернені до переговорів.

2. Створення союзу з європейськими країнами, як приклад Бадтійський (Польща, Латвія, Литва, Естонія). Головна ціль економічне співробітництво та питання оборони та захисту від можливої агресії зі сторони росії. До цього союзу можуть приєднуватися інші європейські країни. Головна умова — рівноправність.

3. Громадянство України. Автоматичний вихід із громадянства при набутті громадянства іншої країни. За приховування громадянства іншої країни — кримінальна відповідальність. Повторно громадянство України не надавати.

4. Фінансування обороноздатності країни до перемоги або  миру п.1 на рівні 5% від ВВП.

5. Боротьба з корупцією. За умов невключення у щорічну майнову декларацію держслужбовцями рангу В2 та вище майна в еквіваленті 10000 доларів та більше — позбавлення посади та можливості її займати на протязі 5 років. Корупціонерів, які були виявлені на хабарі — кримінальне переслідування та позбавлення можливості займати посади держслужбовця будь якого рангу пожиттєво.

6. НАЗК — мертвороджений орган. Перевірка відповідності декларацій не проводиться. Розформувати. Організувати новий орган з включенням до нього суддів, які будуть виносити рішення по п.5.

7. Вибори президента. Кандидат на пост президента має:

а) надати майнову декларацію одночасно з документами на реєстрацію кандидатом (перевірка органом подібним НАБУ).

б) пройти медичне обстеження на предмет психічного здоров«я,  проявів алкоголізму та наркоманії (медзаклад визначає ЦВК).

в) пройти тести на знання мови та історії країни ( тести визначає МОН, але не менше 5 варіантів однакової складності).

г) прийняти участь у живих дебатах на державному ТБ каналі, лицем до лиця, у першому турі з іншим претендентом, якого визначить ЦВК, у другому з півфіналістом виборів.

д) за пунктами а, б, в  — відсів проводить ЦВК.

8. Прийняти закон про імпічмент президента за медичними показами, порушенням конституції або облудних обіцянок, спроби державної зради.

9. Визначити порядок відозви мажоритарників та партій з парлементу за порушення передвиборних обіцянок або інших порушень — кримінальних або моральних ( відвертої брехні, переходу до інших фракцій тощо).

10. Створення комісії з розслідування антиукраїнської діяльності (до закінчення війни) у складі правоохоронних та судових органів для винесення рішень за результатами розгляду в комісії. Їй підлягатимуть розгляди закликів до повалення існуючої влади шляхом перевороту, введення у оману брехливою інформацією, закликами до дружби з країною-агресором, зміни внутрішньої побудови країни.

11. Продовження люстрації згідно закону, всіх без винятку, поручити комісії з п.10.

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded