Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

НССЇ #1

У зв'язку зі швидким окуклюванням СРУ.нет загалом і власне ЖЖ, оголошується початок шухеру.
Але ми не кацапи а хунта та фошизди тому шухер в нас буде згідно з орднунгом.

Орднунг шухеру у нас такий:
1) З сьогодні Біттер-оніон буде регулярно бакапитись на Мрію. https://bitter-onion.dreamwidth.org/. Десь за пару днів то буде знову автоматизовано.
2) З початку травня буду просити всіх перевірити можливість коментати комьюніті там.
3) За 2-3 тижні тут буде влаштоване нагадування про дзеркало на Мрії

Буде ще пару технічних моментів але дещо пизніше. З важливого:
1) модерування на Мрії і тут стане більш гнучким.
2) модератори мають бути двомовними: україно- та англомовними. Зокрема це означає, що скарги мовою агресора не будуть прийматись. Загалом. Або літературною українською або літературною англійською. Гуглтранслейт я розпізнаю легко.
3) Френдліфайр буде обмежуватись та каратись навіть витиранням каментів. Якщо думаєте що то кацап? Запитайте ("Скажи Путін - хуйло", "Так Россія напала на Україну чи ні", "Україна унітарна чи федеративна").
4) Перехід на особистості - короткотерміновий бан. Те ж саме за порохоботів-зебілів-зефілів тощо. Нє, ну я дозволю собі назвати себе порохоботом як наїбну гички зі сватом і кожен теж може віднести себе до певної категорії с певним підтекстом. Але інших - зась. Хай кацапи тягають один одного за какашнікі та касавароткі. То єть за какошнікі.
5) Нові члени приймаються модераторами після певних умов. Це буде розписано додатково, на найближчий час бажаючі мають написати https://bitter-onion.livejournal.com/982570.html три відповіді на три питання з пункта 3)

Амінь!
Це моя попередня думка, всі правила будуть узгоджені окремими постами. З голосуванням, все відповідно до регляменту європейської демократії.


НЕ СЦИМО
СТОЇМО
ЇБОШЕМО
Упдате: Якщо Ви
- вже кадет Катедри
- вже неодноразово писали що Путін - Хуйло, що Рашка говно (чи гімно) і напала на Україну, то можете замість реквеста на Мрії написати свій оМріяний логін тут в каментах.
Tags: модераторское, технічне
Subscribe

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 25 comments