25% або Партія роступового прогресу у рамках закону

1. Війна має бути закінчена або поразкою росії або миром на наших умовах. Всі інші розмови та перемови, щоб дати воду, продати енергетичну безпеку, мишебраття — вважати державною зрадою.

2. Децентралізація влади, а саме управління господарськими процесами має бути повністю  передано на місця, окрім стратегічних питань, таких як енергетика, добування ядерного палива, виробництво зброї та її компонентів, тощо залишити  під централізованим управлінням.

3. Виведення із підпорядкування МВС муніципальної поліції, ведення розслідування тільки тяжких злочинів централізовано.

4. Змівнити порядок висування кандидатів на вищу посаду країни — президента, кандидат повинен мати мінімум 5 років державної служби на посадах не нижче В2. Щоб не бути посміховиськом для всього світу. Вища освіта та 5-річний стаж роботи за нею  — обов«язкова.

5. Визначитися з імпічментом та порядоком відозви з УСІХ виборних посад.

6. Заборона будь-яких маніпуляцій засобами ЗМІ та створення Комісії з розслідування антиукраїнської діяльності, у яку включити діючих суддів для прийняття судових рішень, працівників ГПУ, МВС та СБУ для проведення розслідувань. Комісія має бути абсолютно незалежна , надавати за її вимогою будь-яку допомогу державних та силових структур ( Діє тільки до закінчення війни). Визначити, що маніпуляцією є будь-яке неправдиве повідомлення, якщо не надано можливості висвітлити точку зору опонента у цьому повідомленні , або подається лише одна точка зору, без будь якої альтернативи і подається як єдино вірна.

7. Визначитися, що головним курсом країни є курс на ЄС та НАТО, і будь яка спроба змінити напрямок руху є державною зрадою та спробою Конституційного перевороту. У цьому випадку армія та силові структури мають взяти під варту винуватця та тримати його до винесення вироку.

8. Спроба »протягнути« російську мову, як другу державну — див. п.7.

9.ЗМІ відокремити від фінансово-промислових груп та олігархату шляхом широкого застосування п.6 за ознаками маніпуляцій та закриття їх при другій спробі неправдивих маніпуляцій, після першої штраф у розмірі 50% їх майна та коштів.

10. Призначення на посади міністрів громадян, які не мають відповідної освіти та стажу роботи — заборонити категорично.

11. Продовжити проведення люстрації до повного викорінення папєрєдніків ім. кілі-яника згідно закону.

12.Заборонити діяльність партій, які афільовані з росією, або хоча б раз отримували від неї фінансування, або мають антиукраїнських напрям шляхом роботи Комісії з розслідування антиукраїнської діяльності.

13. Змінити виборче законодавство, ввести майновий ценз на рівні найвищої пенсії за віком (спецпенсії суддів та прокурорів не враховувати).

14. Визначитися, що спецпенсій бути не може, закон має бути один для всіх.

ПС  Це поки тези. Взагалі треба буде розбити на 4 частини:

1. Внутрішній устрій держави.

2. Зовнішня політика.

3. Економіка.

4. Збройні сила та національна безпека.

Та що партія хоче змінити.

promo bitter_onion март 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded