духовно-нравственная работа над кацапами (yumjaagiin) wrote in bitter_onion,
духовно-нравственная работа над кацапами
yumjaagiin
bitter_onion

Перевірити авто чи перевізника: як відкриті дані економлять час та гроші

У 2018 році суспільство сколихнули ДТП за участю перевізників на Миколаївщині, Житомирщині та Київщині. Однією з ключових причин трагедій стали нелегальні перевезення пасажирів. Припускається, що лише на Київщині понад 2 тис автобусів працюють нелегально. Близько 40% перевезень перебувають у тіні.

Фото з сайта www.bbc.com

Відтоді лише за номером транспортного засобу за лічені секунди можна перевірити будь-якого перевізника на наявність однієї із 42 794 ліцензій в Україні.Особливо актуально це для міжміських та міжобласних перевезень. Не дивно, що лише за перші місяці роботи сервісу ним скористалося понад 58 тис людей.

Публікація набору даних щодо перевізників на національному порталі data.gov.ua стала передумовою для появи додаткових сервісів. Наприклад, Opendatabot став першим стартапом, що реалізував можливість лише за фотографією номера маршрутки через Messenger, Telegram чи Viber встановити її легальність.

Це ефективний сервіс для контролю. Він містить дані про перевізника, наявність і строк дії його ліцензії, транспортний засіб, маршрути, дозволи та штрафи.
Можливість убезпечити себе отримав і бізнес. Зокрема, логістичні компанії отримали доступ до достовірної інформації про контрагентів, з якими працюють.
Експедиторські фірми часто наймають автомобіль для перевезення, який потім зникає разом з вантажем. Тепер такої проблеми можна уникнути завдяки можливості оперативно перевірити, кому буде довірено вантаж.

Відкриті дані дозволяють посилювати контроль за безпекою перевезення пасажирів, покращувати ефективність ведення бізнесу та економити гроші.

https://www.epravda.com.ua/columns/2019/04/24/647341/PS Я то поясняв там
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Community

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments