nik_adams (nik_adams) wrote in bitter_onion,
nik_adams
nik_adams
bitter_onion

Дети русской демократии

Ось потрапив до рук цікавий документ, який так і проситься на препараторський столик ватознавця і ілюструє, ілюструє, ілюструє, ілюструє... Мова йтиме про рупора російської ліберальної думки, совість і талант заліської опозиції, їхнє Всьо - Дмитра Львовича Бикова, а якщо конкретніше про ось цю його статтю: http://facebook.com/BykovDmitriyLvovich/posts/906188519425308 . Матеріал не дуже свіжий, але ж і Биков не метелик- одноденка, пише для вічності, на сто років вперед і на стільки ж назад, тобто актуальність його творчості з часом не зменшується. Раджу почитати повністю, все таки дядько талановитий, але якщо комусь бракує часу і нервів на цілковите занурення в каламуть загадкової російської душі, можу коротко переказати суть справи.

Дмитро Львович розмірковує про вчинок матері сімох дітей, росіянки Світлани Давидової, яка повідомила в посольство України про ймовірну передислокацію однієї з російських військових частин на Донбас, ставить себе на її місце, запитує у свого сумління: а вот смог бы я, интересно, поступить так же і робить висновок, що нет, не смог бы, потому что не может предать Родину, все эти былинки и березки, и пусть лучше он будет считаться рабом, чем предателем.

Виходячи з вищевикладеного можна зробити кілька невтішних висновків.

1. 86% - то занадто великий і нічим не виправданий комплімент для російського народу. Думаю, 99,9% значно більше відповідає реальному стану речей.

2. Не знаю, кого там Путінвсєхпєрєіґрал, але росіян він переграв точно, в повному обсязі, без виключень. Переграв класично, невигадливо, "на лоха". Робиться це так - спочатку заводиш свою Родину в опасность, потім кричиш: "Родина в опасности!" і кацапня замість того, щоб на підсрачниках гнати тебе за таку підставу з Кремля до самого полярного кола, з налитими кров'ю очима кидається захищати милi своєму серцю "былинки и березки". І це ж ще треба пам'ятати, що Биков - поет, а пересічний росіянин не піднімається до різних там алегорій і не соромиться прямо сказати, що Родина, со всеми этими березками и другими растениями це і є Путін. Не вірите? Спробуйте в присутності росіянина назвати Путіна хуйлом. Він сприйме це як особисту образу і зажадає вибачень. Всё, победа!


Posted via m.livejournal.com.

Subscribe
Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments